NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1160 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
Wiadomo, kim był pracownik z Polski, któremu wycięto organy w Meksyku. Nowe fakty ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Gmina Żydowska i Kuria Warszawska Kościoła Katolickiego kneblują prawdę o: żydach, kłamstwie w Jedwabnem, przedsiębiorstwie holokaust i ustawie 447 Kongresu USA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Screenshot_3

Premierowa prezentacja książki pt. „Powrót do Jedwabnego” została zablokowana zarówno na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, jak i w Sali Amicus w Domu Pielgrzyma w Warszawie przez Gminę Żydowską i Kurie Warszawską, co prezentuje poniższe nagranie filmowe z Wojciechem Sumlińskim.

Niestety Wojciech Sumliński, podobno nawet dziennikarz śledczy, wykazuje tutaj naiwność typową dla wielu polskich katolików, ponieważ nie może się nadziwić jak to możliwe, że Gmina Żydowska mogła nakazać Kurii Warszawskiej Kościoła taką decyzję.

Sugeruje, że to jakaś osoba z Kurii więc zapewne pochodzenia żydowskiego, słucha się Gminy Żydowskiej, bo nie ma nawet odwagi pomyśleć, że w takiej strukturze hierarchicznej jest to decyzja wynikająca z głównego kierunku politycznego  tejże hierarchii Kościoła, czyli Episkopatu Polski !!!

Nie chce też zauważyć ogromnej ilości faktów, dowodzących niezbicie, że  Gminy Żydowskie w Polsce i nie tylko, wspólnie z hierarchią Kościoła Katolickiego, a więc i z większością kleru, realizują „ramie w ramię” wspólną politykę przeciw Polakom w Polsce.

Mało tego, nie chce zauważyć, że ta wspólna polityka Kościoła Katolickiego i żydów jest realizowana w Polsce od początku transformacji. Jest ogromna ilość faktów i dokumentów, które wprawny dziennikarz śledczy, powinien łatwo przeanalizować i wyciągnąć wnioski, a nie zamykać oczy, aby nie widzieć i zatykać uszy, aby nie słyszeć. Pan Sumliński długo upowszechniał pierdoły, że za to co się dzieje źle w Polsce winne jest WSI, FSB, Rosjanie i komuniści, nie zadając podstawowych pytań:

KTO SKORZYSTAŁ NA TRANSFORMACJI KOLONIALNEJ W POLSCE ?

JAKIE WYWIADY I ORGANIZACJE, JAWNE I TAJNE, BRAŁY W TYM PROCEDERZE UDZIAŁ ?

Czy to jest naiwność, czy antypolska działalność polityczna ks. Małkowskiego oddelegowanego przez hierarchię KK?

Jako wychowany na „martyrologii” solidarnościowo-kościelnej nie chce widzieć, że ta współpraca Kościoła z żydami przeciwko Polakom i Polsce trwa od co najmniej lat 50-tych ubiegłego wieku, jeśli nie od wojny. I na to jest także dostępna ogromna ilość faktów i dokumentów, pod warunkiem, że chce się uczciwie podejść do ich analizy.

Karol Modzelewski czołowy działacz Komitetu Obrony Robotników  ( KOR) i Solidarności, pochodzenia żydowskiego, stwierdził zgodnie z prawdą:  „(…) bez Kościoła czeka nas (czytaj: żydów) w Polsce zgroza”.

I rzecz najważniejsza, której Wojciech Sumliński nie chce przyjąć do wiadomości, że obie te religie monoteistyczne, a także islam, zostały stworzone w tym samym miejscu na Bliskim Wschodzie, przez te same  środowiska ziemskie i pozaziemskie. Mimo takich samych FUNDAMENTÓW tych trzech religii, cele, role i zadania są inne dla judaizmu, a inne dla chrześcijaństwa i islamu, co dobrze wyjaśnia samo opracowanie  i cykl ponad kilkunastu artykułów w nim zamieszczonych pt.: LICHWIARSKA ANTYCYWILIZACJA: PAN, czyli żyd i NIEWOLNIK, czyli chrześcijanin i muzułmanin !!!

Polecamy obejrzenie poniższego nagrania z Wojciechem Sumlińskim w telewizji w wRealu24. Pod wywiadem  są wybrane komentarze widzów. Natomiast na samym końcu zamieszczamy bogaty zestaw linków odnośnie  dokonań żydów wobec Polski i Polaków.

 Redakcja KIP

PILNE! Sumliński i Dr Kurek znowu zablokowani ws. premiery „Powrotu do Jedwabnego”! Boją się prawdy?

Opublikowano za: wRealu24

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: