NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Fala komentarzy po szokujących słowach Sutryka. „Od kiedy historia Breslau jest nasza?”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Jacek Sutryk
Jacek Sutryk / Źródło: PAP Aleksander Koźmiński

„Są takie noce, w rocznice których chcielibyśmy milczeć. Ale na przekór temu musimy zabrać głos. Są takie wydarzenia, za które nie chcemy brać odpowiedzialności, ale musimy powiedzieć, że wyciągniecie lekcji z tamtych dni to nasza wspólna odpowiedzialność” – mówił prezydent Wrocławia Jacek Sutryk.

81 lat temu miała miejsc Noc Kryształowa, podczas której niemieckie władze urządziły pogrom Żydów. W rocznicę tych zdarzeń prezydent Wrocławia Jacek Sutryk stwierdził, że „są takie wydarzenia, za które nie chcemy brać odpowiedzialności, ale musimy powiedzieć, że wyciągniecie lekcji z tamtych dni to nasza wspólna odpowiedzialność”.

Polityk podkreślił podczas swojego wystąpienia, że „Wrocław wyciągnął lekcję z historii Breslau”.

– Chcę Państwu dzisiaj złożyć uroczyste przyrzeczenie, jako Prezydent Wrocławia, w sercu Dzielnicy Wzajemnego Szacunku, w sercu historycznych wydarzeń sprzed ponad ośmiu dekad, w sercu naszego miasta: Wrocław będzie reagował na złe słowa. Będzie przerywał niegodne manifestacje. Wrocław nie da się zastraszyć. Będzie przeciwstawiać się mowie nienawiści, myć ściany z głupich słów, stawiać odpór obraźliwej mowie, tak poprzez akcje edukacyjne, jak i przed obliczem sądów, tak długo jak będzie to konieczne – przemawiał Sutryk.

Na te słowa zareagował Marcin Makowski. Publicysta „Do Rzeczy” zapytał prezydenta Wrocławia na Twitterze „od kiedy historia Breslau jest nasza”, ale nie doczekał się odpowiedzi. Polityk go szybko zablokował na Twitterze.

„Tolerancyjny i otwarty prezydent Wrocławia @SutrykJacek, który przeprasza za pogromy niemieckich Żydów dokonane przez innych Niemców – banuje za zwykłe pytanie, od kiedy historia Breslau jest „nasza”. Sami możecie osądzić. Tacy odważni i skorzy do dialogu” – napisał Makowski na Twitterze.

Marcin Makowski

@makowski_m

Tolerancyjny i otwarty prezydent Wrocławia @SutrykJacek, który przeprasza za pogromy niemieckich Żydów dokonane przez innych Niemców – banuje za zwykłe pytanie, od kiedy historia Breslau jest „nasza”.

Sami możecie osądzić. Tacy odważni i skorzy do dialogu.

Zobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na Twitterze

– Skoro sam prezydent Wrocławia mówi o tym, że powinniśmy się wstydzić pewnych wydarzeń sprzed kilkudziesięciu lat – oczywiście nie wymienia nazwy, ale wiemy że to była rocznica Nocy Kryształowej – to wtedy przyznaje racje tym, którzy mówią, że Polacy są współwinni i mają krew na rękach, co jest nieprawdą i wielkim uderzeniem w polski honor – ocenił z kolei Adam Andruszkiewicz.

Jacek Piekara@JacekPiekara

To co powiedział prezydent Wrocławia Sutryk, że zbrodnicza Noc Kryształowa (akcja hitlerowskich Niemiec przeciw Żydom) jest częścią NASZEJ historii, za którą się wstydzimy, to wyjątkowa…

No właśnie co? Głupota? Podłość? Prowokacja? Nadgorliwość w chęci podlizania się Niemcom?

michal.rachon@michalrachon

Na nic zdadzą się pozwy w amerykańskich sądach, listy do netflixa jeśli polscy politycy, tacy jak Jacek Sutryk będą czuli się w obowiązku zabierać głos w sprawie , jaką Hitler zorganizował w całej III Rzeszy, w tym również należącym wówczas do Niemiec https://twitter.com/tvp_info/status/1194143088924647427 

portal tvp.info 🇵🇱

@tvp_info

Nie polskie, ale niemieckie, nazistowskie obozy śmierci#Jedziemy teraz w TVP Info razem z @MichalRachon#wieszwięcej

Osadzony film

Jacek Sutryk@SutrykJacek

Są takie daty w naszej historii, o których wolelibyśmy zapomnieć. Ale na przekór temu musimy o nich pamietać. Są takie noce, w rocznice których chcielibyśmy milczeć. Ale na przekór temu musimy zabrać głos. 81 lat temu mieszkańcy Breslau wystąpili przeciwko mieszkańcom Breslau.

Zobacz obraz na Twitterze

Boguslaw Sonik@SonikBoguslaw

ale kto chce milczeć? czy jest ktoś, kto nie potępia pogromu Żydów przez hitlerowski rząd w Niemczech ,w noc „kryształową „z 9 tego na 10 tego listopada 1938 ? Może trzeba to wykrzyczeć w Berlinie ,gdy jest święto zjednoczenia.

Twitter/d.rzeczy.pl
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Fala komentarzy po szokujących słowach Sutryka. „Od kiedy historia Breslau jest nasza?”

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: