NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Białe hełmy zaangażowane w handel ludźmi w Syrii – badanie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

MOSKWA, 21 listopada / TASS /. Według rosyjskich ekspertów, którzy przeprowadzili wywiady z miejscowymi, organizacja pozarządowa White Helmets, która zyskała rozgłos za odrzucanie sfałszowanych informacji o wydarzeniach w Syrii, była również zaangażowana w przymusowe usuwanie narządów z Syryjczyków żyjących w strefach kontrolowanych przez bojowników.


Fakty potwierdzają związek Białych Hełmów z terrorystami, mówi Ławrow
Dyrektor rosyjskiej fundacji na rzecz badań nad demokracją Maxim Grigoriew oświadczył podczas prezentacji ankiety zatytułowanej „Białe hełmy: sprawcy terroru i źródła dezinformacji” w rosyjskim MSZ. Przedmowę do ankiety napisał rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow.

„Oni [Białe Hełmy] byli kluczowym elementem tego nielegalnego planu pobierania organów. Dowiedzieliśmy się o tych incydentach od osób, z którymi przeprowadzaliśmy wywiady. Ta informacja była dla nas nieprzyjemną niespodzianką” – powiedział Grigoriew, współautor ankiety.

Jego słowa, naukowcy otrzymali tę informację podczas wywiadów z mieszkańcami regionów syryjskich, w których Białe Hełmy były najbardziej aktywne. Grigoriew i jego koledzy zarejestrowali ponad 100 wywiadów nie tylko z mieszkańcami Aleppo, Damaszku, Doumy, Deir ez-Zora i Saqby, ale także z ponad 40 członkami Białych Hełmów i około 20 byłymi członkami grup zbrojnych.

Według zeznań naocznych świadków Białe Hełmy brały udział w ewakuacji ludzi, którym obiecali pomoc medyczną. Następnie ich krewni otrzymali ciała, w których brakowało niektórych ważnych narządów. Grigoriew powiedział, że stało się to oczywiste, gdy ciała zostały zbadane i zważone.

Powiedział także, że według kilku doniesień medialnych, współzałożyciel White Helmets, James Le Mesurier, który niedawno zmarł w podejrzanych okolicznościach, przebywał w Jugosławii pod koniec lat dziewięćdziesiątych. W tym okresie nielegalne pobieranie narządów ludzkich i handel nimi przebiegały w Kosowie pełną parą, kontynuował.

„Schemat nielegalnego pobierania narządów od mieszkańców Serbii został przeprowadzony na terytorium, na którym przebywał [Le Mesurier], i dokładnie ten sam system odtworzono w Syrii. Dokładnie to robią Białe Hełmy”, rosyjski ekspert powiedziany.

Białe kaski

Syryjska obrona cywilna (powszechnie znana jako Białe Hełmy) jest organizacją pozarządową utworzoną na terytorium Syrii w 2014 r. Znana z zamieszczania na świecie zdjęć i filmów rzekomo ilustrujących zniszczenia i straty spowodowane przez armię rządu syryjskiego i jej sojuszników. Organizacja była niejednokrotnie oskarżana o wytwarzanie podróbek. Niektóre z rzekomych ofiar pokazanych na filmie jako ofiary ataku chemicznego w Doumie ostatecznie zeznawały jako świadkowie na konferencji prasowej zorganizowanej przez Organizację ds. Zakazu Broni Chemicznej, aby obalić sam przypadek ataku chemicznego.

Oficjalne stanowisko Rosji jest takie, że SCD jest częścią kampanii medialnej rozpętanej przeciwko władzom syryjskim. Rosyjskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych powiedział w styczniu 2018 r., Że Białe Hełmy „od dawna współpracują z grupami terrorystycznymi” i „całkowicie zdyskredytują się, stawiając prowokacje i rozpowszechniając rażące kłamstwa”.

22 lipca ubiegłego roku rzecznik izraelskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych Emmanuel Nahshon powiedział, że Izrael ewakuował działaczy Białych Hełmów i ich rodzin z Syrii do Kanady i szeregu krajów europejskich na prośbę Stanów Zjednoczonych. Radio izraelskiej armii Galei Tzahal powiedziało, że 800 osób zostało przeniesionych z południowej Syrii do Jordanii podczas tej operacji.

Damaszek argumentuje, że Białe Hełmy są powiązane z grupą terrorystyczną Jabhat al-Nusra (zakazaną w Rosji) i działają w jej interesie. Stany Zjednoczone finansują Białe Hełmy od 2013 roku.

 

zrodlo:tass.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: