NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1160 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Aż 45 proc. młodych ludzi z Polski w wieku 15-29 lat uważa, że sytuacja jest beznadziejna, a 40 proc. rozważa zmianę kraju zamieszkania.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Europejski Bank Inwestycyjny (EBI) zaprezentował pierwsze wyniki ankiety dotyczącej zmian klimatu, przeprowadzonej we współpracy z pracownią badania opinii BVA. Zbadano stosunek obywateli UE, USA i Chin do zjawiska. Wyniki zaskakują. Aż 45 proc. młodych ludzi z Polski w wieku 15-29 lat uważa, że sytuacja jest beznadziejna, a 40 proc. rozważa zmianę kraju zamieszkania.

Odpowiedzi respondentów z Polski pokazują, że zmiany klimatu są dla społeczeństwa istotną kwestią. 86 proc. ankietowanych potwierdziło, że zauważa ich wpływ na swoje codzienne życie, a 51 proc. uznało je za najpoważniejsze wyzwanie, z jakim muszą się mierzyć Polacy. Tym sposobem zmiany klimatu uplasowały się jako drugi najważniejszy problem stojący przed społeczeństwem. W ankiecie wyprzedziły je tylko kłopoty z dostępem do opieki medycznej i świadczeń (wskazało je 74 proc. ankietowanych).

Aż 41 proc. Polaków, którzy wzięli udział w badaniu, uważa, że ze zmianami klimatu nic nie da się zrobić. Jak informuje EBI, jest to wynik o 8 punktów procentowych wyższy niż średnia europejska. Przy rozbiciu go na grupy wiekowe rezultaty są jeszcze ciekawsze. 45 proc. Polaków w wieku 15-29 lat uważa, że zmiany klimatyczne są nieodwracalne. W grupie 30-64 lata takie zdanie ma 41 proc. badanych. Zaledwie 33 proc. osób, znajdujących się w przedziale 65+, ma równie pesymistyczne nastawienie.

Co może jeden człowiek?

Ankieterzy przyjrzeli się także kwestii wiary w realny wpływ działań pojedynczej osoby na zjawisko. Aż trzy czwarte Polaków uważa, że ich osobiste działania mogą coś zmienić. Co warto zauważyć, bardziej optymistyczne są w tym zakresie kobiety. W to, że ich działania coś znaczą wierzy aż 83 proc. Polek i 67 proc. Polaków.

Jednym z możliwych następstw zmian klimatu są spowodowane nim migracje. Aż 80 proc. ankietowanych zakłada, że z innych części globu zaczną napływać uchodźcy klimatyczni. Jednocześnie Polacy nie wykluczają, że sami zostaną migrantami z tego powodu. 40 proc. respondentów w wieku 15-29 lat rozważa konieczność przenosin do innego kraju ze względu na zmiany klimatu.

Polacy są zaniepokojeni

„Polacy są bardzo zaniepokojeni zmianą klimatu i jej wpływem na ich codzienne życie oraz przyszłość. Jednocześnie pozostają jednak optymistami, jeśli chodzi o możliwość zażegnania kryzysu klimatycznego” – skomentowała wyniki ankiety szefowa EBI Emma Navarro.

Europejski Bank Inwestycyjny to instytucja Unii Europejskiej, której udziałowcami są państwa członkowskie. Jej zadaniem jest udzielanie długoterminowych kredytów pozwalających na realizację polityki unijnej na terenie Europy i poza nią (w sumie w około 160 krajach). EBI zapowiedział potężne wsparcie finansowe dla działań na rzecz klimatu.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: