NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Po prostu jestem głupia” nie pomogło. Jest kara dla agresywnej studentki-ksenofobki!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Sprawa dotyczy obrzydliwego bełkotu w postaci krótkiego nagrania wideo, na którym studentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w obelżywy i nienawistny sposób wyraża się o pracownicy migracyjnej z Ukrainy.

Kobieta, która wulgarnie i obelżywie wyraziła się o współpasażerce, pracownicy migracyjnej z Ukrainy, została zawieszona przez władze UWM.

Klip wideo zawierający te obraźliwe, ksenofobiczne treści został umieszczony w internecie i jak wiele patologicznych „dzieł” szybko zyskał uznanie niemałej części polskojęzycznych internautów.

„Wczoraj ukraińska kurwa jebana, tak zwana sprzątaczka, zajęła mi miejsce w pociągu i w ogóle zajebała cały przedział tak, że nikt nie mógł usiąść. A kupiła tylko jedno miejsce, a ja zapłaciłam za dwa miejsca, żeby mieć miejsce na nogi, bo mnie stać. I jak nie stać tych ukraińskich kurew na takie rzeczy, to niech nie jeżdżą” – peroruje narratorka.

Powodem zdenerwowania dwumiejscówkowej studentki, który skłonił ją do tak prostackiego ekscesu jest niewygoda w podróży koleją.

„Nie dość, że była gruba, to jeszcze miała wielką walizkę i nic nie rozumiała […] i mnie wkurwiała. Powinnam iść do konduktora, ale jestem dobra dla zwierząt, ale nie dla takich, więc już następnym razem nie będę […] Zniszczyła mi trzy godziny podróży, bo jestem na lekarskim, a tamta baba jest sprzątaczką, więc jakby hierarchia powinna być zachowana” – słyszymy także w zarejestrowanym na klipie wideo monologu.

Wprawdzie studentka zamieściła to nagranie w sieciach społecznościowych kilka dni temu, jednak decyzja ze strony władz Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego zapadała dopiero teraz ze względu na to, że dopiero w ciągu ostatnich dób materiał ten zdobył niesamowitą popularność, a oburzone nim osoby, które się zetknęły z nagraniem podjęły starania celem zidentyfikowania autorki tego przaśnego bełkotu. Sprawą zainteresowały się lokalne media.

Okazała się nią właśnie studentka medycyny Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Gdy klip zaczął robić się bardzo popularny autorka usunęła go z sieci, ale wówczas sprawą zajmowała się już prokuratura.

Dziewczyna próbowała później przepraszać, zamieszczając kolejne wideo. Tłumaczy w nim, że nagranie było „głupim żartem”, a ona sama „nigdy nie popierała nacjonalizmu i wszelkiej dyskryminacji”.

„Przepraszam, nie myślałam, po prostu jestem głupia” – stwierdza.

W końcu głos w tej sprawie zabrały też władze uczelni. Dziewczyna została zawieszona w prawach studentki i wszczęto wobec niej postępowanie dyscyplinarne.

Jędrzej O. 🇵🇱🇪🇺🎸🎼 #MuremZaKasią@Yossarian1981pl

Studentka medycyny z Olsztyna poniesie konsekwencję zamieszczenia swojej pogardliwej wypowiedzi w sieci odnoście Ukrainki.
Skoro jej zdaniem jest wyżej w hierarchii to czy w ogóle zniży się kiedyś do takiego poziomu żeby leczyć sprzątaczki? https://tinyurl.com/vulwnnm 

Ludzie o tym mówią: 64

„Odnosząc się do opublikowanej w sieci Internet wypowiedzi jednej z naszych studentek, która w sposób skandaliczny odnosiła się do osób narodowości ukraińskiej, informujemy, że władze Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie niezwłocznie podjęły działania przewidziane przepisami prawa wobec autorki tej wypowiedzi, zawieszając ją w prawach studenta. Złożono także zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa, a w Uczelni wszczęto postępowanie dyscyplinarne” – czytamy w oświadczeniu wydanym przez władze UWM.

„Uniwersytet jako ośrodek współtworzący naukę i kulturę jest miejscem wymiany poglądów w dyskusji akademickiej. Nie ma i nigdy nie będzie w Uniwersytecie miejsca na przejawy zachowań o charakterze rasistowskim, ksenofobicznym, czy okazujących pogardę względem osób innej płci, rasy, pochodzenia etnicznego, narodowości, religii, wyznania, światopoglądu, niepełnosprawności, wieku, orientacji seksualnej bądź gorzej sytuowanych”; uczelnia zajęła bardzo jednoznaczne i słuszne stanowisko.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: