NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Kiedy skończy się „pandemia”? Prof. Gut: Raczej nigdy końca nie będzie ☀Autor Gabi☀
Gliński atakuje Bosaka. Zupełnie zbędny minister ośmiesza się na Twitterze [ZOBACZ JAK] ☀Autor Gabi☀
"Lubią swoje własne towarzystwo. 11 wspólnych cech, które mają osoby bardzo inteligentne"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

TRUMP nie myslal ze zostanie oskarzony

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

WASHINGTON (AP) – Najnowsze informacje na temat prezydenta Donalda Trumpa i śledztwa w sprawie impeachmentu Izby (zawsze lokalne):

8:55

Prezydent Donald Trump mówi, że nie spodziewa się, że zostanie oskarżony, twierdząc, że Demokraci „absolutnie nic” nie obciążają, pomimo dni publicznych zeznań świadków, którzy twierdzili, że Trump wstrzymał pomoc od Ukrainy, aby naciskać na kraj w celu zbadania jego politycznych rywali.

Trump powiedział w piątek „Fox & Friends”: „Myślę, że bardzo trudno jest cię oskarżyć, kiedy absolutnie nic nie mają”. Trump powiedział, że jeśli Izba zagłosuje, by go oskarżyć, z zadowoleniem przyjąłby proces w Senacie.

Świadkowie, w tym urzędnicy Departamentu Stanu, obecni i byli ambasadorowie USA oraz były analityk Białego Domu Rosja przedstawili dowody podczas publicznych przesłuchań w Izbie.

Zeznanie wskazało, że Trump wyraźnie nakazał urzędnikom amerykańskim współpracować ze swoim osobistym adwokatem Rudym Giulianim (joo-lee-AH'-nee) w sprawach związanych z Ukrainą, krajem głęboko zależnym od pomocy Waszyngtonu w odparciu rosyjskiej agresji.

Ale Trump mówi, że powstrzymywał jedynie pomoc w wykorzenieniu korupcji na Ukrainie.

___

8:35

Prezydent Donald Trump nadal propaguje obaloną teorię spiskową, którą Ukraina ingerowała w wybory w 2016 r., Dzień po tym, jak były doradca ds. Bezpieczeństwa w Białym Domu nazwał ją „fikcyjną opowieścią”.

Trump zadzwonił do „Fox & Friends” w piątek i powiedział, że próbuje wykorzenić korupcję w narodzie Europy Wschodniej, kiedy odmawia pomocy latem. Wezwanie Trumpa z prezydentem Ukrainy z 25 lipca znajduje się w centrum śledztwa w sprawie impeachmentu Izby, który bada presję Trumpa na Ukrainę, by zbadała rywali politycznych, ponieważ powstrzymał prawie 400 milionów dolarów.

Trump powiedział: „Nie było quid pro quo”, zaprzeczając zeznaniom świadków oskarżenia.

W czwartek były analityk Białego Domu Rosja powiedział, że obalona teoria, że Ukraina stoi za ingerencją wyborczą, zagrała w ręce Rosji.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: