DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
OGŁOSZENIA DROBNE BEZPŁATNE – GIEŁDA M-forum av live – KUP ! SPRZEDAJ

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk wpłać darowiznę poniżej :-)

miejsce-na-reklame.

STANISŁAW MICHALKIEWICZ SZUKA ZNOWU FRAJERÓW KTÓRZY DADZĄ MU KOLEJNY MILION ZŁOTYCH W ZBIÓRCE „NA PAPU DLA STASIA” taka akcja nowa :-)

banner-wizytowka-1580899038

 

komentarze czytelników do w/w treści w nagraniu ………

 1. czy mirasek – z igorkiem szabas goje psychopci kryminalisci tez odpowiedza za przesladowanie mnie i okradanie przez. 32- lat ?ostatnoi. okradli mnie kolekcje znaczkow i starych pieniedzy na ponad 5-milonow $ teraz robia zemnie wariatke!z paserem zydowskiem z sekty habat

 2. Za to że się wyparł naszej prawdziwej historii i wyśmiał ją, a zarazem zakpił z nas i naszych Wielkich Przodków, którzy walczyli jak równy z równym z Cesarstwem Rzymskim, należy się temu fałszywemu pięknomówcy bankructwo i zhańbienie. Niech zostanie banitą.

 3. durny stary palan niech się teraz poskarży na berdyczów wyrok jest prawomocny !! I JUŻ W EGZEKUCJI !!
  CO PRZEOCZYŁ MISTRZ !! PONOĆ PRAWNIK – ANO TO ŻE BYŁ ZAMELDOWANY W INNYM MIEJSCU A MIESZKAŁ W INNYM MIEJSCU WIĘC PISMA PRZYCHODZIŁY TAM GDZIE MISTRZ ZAMELDOWANY A NIE DO WARSZAWY !!!

  TAK TO MISTRZ SAM SIĘ WYRUCHAŁ – ……… mówiłem wam analiza , taktych , i strategia ORAZ ROZPOZNANIE ! WROGA … ZAWSZE DAJE EFEKTY !!

  I TYM RAZEM BYŁO WŁAŚNIE TAK – SZACH MAT MISTRZU – TERAZ ZACZNĄ NA CIEBIE SRAĆ WSZYSTKIE WRÓBLE I WRONY ORAZ PODLEWAĆ WSZYSTKIE KUNDLE W OKOLICY – BEZ STRACHU ZE CHOĆBY DRGNIESZ 🙂

  1. Mistrz wcale się nie wyruchał … ale za to ma ”potencjalnych” ochotę wyruchać z kasiejki .
   ….Tak nam poszło dobrze za pierwszym razem – to do swojej Żabci – to idziemy na RYMPAŁ … przynęta-zanęta … i może się coś złapie .

   Wcale bym się nie zdziwił gdyby znaleźli się znowu DEBILE co wspomogli by naszego Stasinka który jak się okazuje jest SZCZWANYM LISKIEM … chcącym wyprowadzić PIEŻAKI z kurnika .

   Wcale bym się nie zdziwił kiedy w niedalekiej przyszłości Nasz Stasinek ogłosi znowu ”zbiórkę” gotówy … na powiedzmy przeszczepik nereczki … no wiecie Państwo nie śmiem znowu Was prosić o wsparcie … ale wiecie mam swoje lata , nereczka mi siadła … jest dawca ale nie ma kasiejki … chcąc mnie dalej czytać zróbcie ZRZUTĘ … bo w przeciwnym razie idę do PANBUCZKA i do Pani BOZI …

   To było by UKORONOWANIEM kariery Naszego Stasinka …. i Nasz Stasinek ze swoją ŻABCIĄ żyli by długo i szczęśliwie … KŁADĄC WIELKI CHUJ i DZYNDZEL na jakieś tam ZUSy … emerytury … renty i inne duper-szmity .
   I ZNOWU PRAWDA ŻYCIOWA SIĘ POTWIERDZIŁA … PIENIĄDZE LEŻĄ NA ULICY TYLKO JE TRZEBA UMIEĆ PODNIEŚĆ … I WIDAĆ , ŻE SĄ TACY CO POTRAFIĄ TEGO CZYNU DOKONAĆ .

   DLACZEGO TAK UWAŻAM … i sądzę , że jest to WIELKI BLEF Naszego Stasinka .

   ① Poznański Sąd nie mógł przyjąć pozwu od POWÓDKI … gdyż NIE BYŁ FORMALNIE WŁADNYM ABY SPRAWĘ ROZSTRZYGAĆ .
   Kodeks Postępowania Cywilnego jasno i dobitnie precyzuje który z Sądów Rejonowych rozpatruje wniesione POWÓDZTWO … jest to Sąd w którego Rejonie jest zameldowany bądż MIESZKA POZWANY .
   Nasz Drogi Stasinek mieszka w Warszawie na ul. Dobrej … jest to Dzielnica Śródmieście … więc będzie to Sad Rejonowy dla W – wy Śródmieście [ ul. Marszałkowska nr 82 ]
   Należy także w tym momencie zaznaczyć , że ustalenie miejsca zamieszkania POZWANEGO leży po stronie Sądu [ w tym wypadku musi to podać POWÓDKA ] .

   Dzisiaj miejsce zameldowania nie ma żadnego znaczenia … ważne jest to gdzie dana osoba mieszka , przebywa i jest jej ośrodek życia społecznego …. mogę być zameldowanym na wyspach HULA – GULA a będę mieszkał w Węgrowie … widać różnicę w kierowaniu PISM PROCESOWYCH … to Niebo a Ziemia .

   ② Pan Michalkiewicz w swoim sławetnym wywiadzie niczym nie ubliżył rzeczonej Pani ”KASI” … więc Sąd ”Poznański” po zapoznaniu się z Pismem POWÓDKI … powinien na biegusiu sprawę pozostawić bez dalszego biegu .
   A jeżeli jest taki infantylny i nie rozumie wyrażonego przekazu w prostej wypowiedzi … powinien skorzystać z pomocy BIEGŁEGO POLONISTY .

   ③ Sprawa z zajęciem komorniczym …. tu już Nasz Stasinek przebił wszystkie blefy pokerowe …. Każdy Komornik w Państwie Polskim ma swój REWIR … KONIEC , KROPKA
   Tenże REWIR związany jest z działalnością danego Sądu Rejonowego .
   Moje pytanko …. JAK KOMORNIK Z WOŁOMINA związany z Sądem Rejonowym w Wołominie … w którego Rejonie ma swój REWIR …. mógł dokonać egzekucji na kontach Naszego Stasinka …. mieszkańca Warszawy .
   Jak już to mógł to tylko zrobić Komornik którego REWIR znajduje się w jurysdykcji Sądu Rejonowego dla W -wy Śródmieście .
   POJEBANIE z POPLĄTANIEM …. ale tak to jest jak się chce wprowadzać FARMAZON z Marszu .
   Kłamczuszek się po prostu gubi .

   I najważniejsze … informacja JEDNOTOROWA … nie WERYFIKOWALNA i NIESPRAWDZALNA … archiwum XXL

miejsce-na-reklame.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: