NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Izrael przygotowuje się do zaciekłej walki po oskarżeniu Netanjahu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

JEROZOLIMA (AP) – Oczekuje się, że oskarżenie premiera Benjamina Netanjahu zaostrzy linie bojowe w już zablokowanym systemie politycznym Izraela i może przetestować lojalność jego prawicowych sojuszników, powiedzieli w piątek izraelscy komentatorzy.

Poważne zarzuty korupcyjne ogłoszone w czwartek wydają się budzić już niewielkie nadzieje na rząd jedności po wyborach we wrześniu, torując drogę do bezprecedensowego powtórnego głosowania w marcu, który będzie trzecim w ciągu niespełna roku.

W gniewnym przemówieniu pod koniec czwartku Netanjahu zaatakował śledczych i poprzysiągł walczyć w obliczu „próby zamachu stanu”. W piątkowym filmie na Facebooku pojawił się swobodnie, dziękując kibicom.

„Cały proces zostanie ostatecznie rozstrzygnięty w sądzie, a my zaakceptujemy decyzję sądu, nie ma co do tego wątpliwości” – powiedział. Ale powiedział także, że każdy w policji lub prokuraturze, który złamał prawo, również powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności.

Jego główny przeciwnik, centrowa partia niebiesko-biała, wezwał go do „natychmiastowej rezygnacji” ze wszystkich stanowisk w rządzie, powołując się na orzeczenie Sądu Najwyższego, które mówi, że oskarżeni ministrowie nie mogą nadal sprawować urzędu. Netanjahu służy również jako minister zdrowia, pracy i spraw diaspory, a także pełniący obowiązki ministra rolnictwa.

Nie jest on prawnie zobowiązany do ustąpienia ze stanowiska premiera, ale Netanjahu stoi w obliczu silnej presji, aby to zrobić, i nie jest jasne, czy oskarżony polityk mógłby uzyskać mandat do utworzenia nowego rządu. Netanyahu nie udało się już utworzyć większościowej koalicji składającej się z 61 mandatów w 120-osobowym Knesecie po dwóch trudnych wyborach w tym roku.

„To nie będą wybory, to będzie wojna domowa bez broni” – pisał publicysta Amit Segal w izraelskiej gazecie Yediot Ahronot. „Istnieje szeroki okręg wyborczy, który wierzy temu, co powiedział wczoraj Netanjahu, ale daleki jest od wystarczającego poziomu, aby osiągnąć coś bliskiego zwycięstwu.”

Sima Kadmon, pisząc w tej samej gazecie, porównała Netanjahu do rzymskiego cesarza Nerona, mówiąc: „Stoi i patrzy, jak kraj płonie”.

Netanjahu został oskarżony o przekupstwo, oszustwo i naruszenie zaufania wynikające z trzech długotrwałych spraw o korupcję. Zaprzeczył wszelkim wykroczeniom i oskarżył media, sądy i organy ścigania o prowadzenie „polowania na czarownice” przeciwko niemu.

Zarzuty korupcyjne będą miały duży wpływ na partię Likud Netanyahu w przyszłych wyborach, ale nie jest jasne, czy jakikolwiek starszy członek ma poparcie lub gotowość zastąpienia go.

Na kilka godzin przed ogłoszeniem aktu oskarżenia Gideon Saar, starszy członek Likud, powiedział, że partia partyjna powinna odbyć się przed przyszłymi wyborami i że będzie konkurował. Kolejnym przejawem sprzeciwu była prawicowa gazeta „Jerusalem Post”, która opublikowała na pierwszej stronie artykuł wstępny wzywający Netanjahu do rezygnacji.

„Wiemy, że są członkowie Knesetu, którzy twierdzą, że Netanjahu stał się obowiązkiem i być może powinien zrezygnować, ale nadal boją się wystąpić przeciwko niemu na otwartej przestrzeni”, powiedział Eytan Gilboa, profesor nauk politycznych na izraelskim uniwersytecie Bar Ilan .

„Jedynym, który mógł to zrobić, był Gideon Saar” – dodał.

Niektórzy członkowie Likud wyrazili poparcie dla Netanjahu po ogłoszeniu aktu oskarżenia, ale większość, w tym Saar i inni prominentni członkowie, milczała.

„Jeśli prokurator generalny rzeczywiście ogłosi, że Netanjahu nie może już tworzyć rządu, czy (członkowie Likud) staną otwarcie i będą pracować nad utworzeniem alternatywnego rządu? Aby tak się stało, będą musieli siedzieć razem w jednym pokoju i ufać sobie nawzajem, co nie zdarzyło się przez ostatnią dekadę ”- napisał Segal.

Niemniej jednak doszedł do wniosku, że „wielkie zagrożenie dla Netanjahu stanowi teraz od wewnątrz”.

Wśród wszystkich machinacji politycznych Netanjahu będzie musiał przygotować się na proces. Może walczyć z podopiecznymi lub może szukać okazji, w której zgodzi się zrezygnować w zamian za uniknięcie kary więzienia lub wysokich kar. Każdy proces może trwać miesiącami.

Netanjahu jest pierwszym siedzącym premierem Izraela oskarżonym o przestępstwo. Jego poprzednik, Ehud Olmert, został zmuszony do rezygnacji dziesięć lat temu przed oskarżeniem o korupcję, które później skazało go na 16 miesięcy więzienia.

„Mamy wiele procesów politycznych i prawnych, które będą się teraz odbywać jednocześnie” – powiedział The Associated Press Anshel Pfeffer, publicysta Haaretz i autor biografii Netanyahu.

„Nie można przewidzieć, który doprowadzi do końca kariery Netanjahu” – powiedział. „Wszystkie te rzeczy idą teraz naprzód, ale powoli”.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: