NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
CO MÓWIŁ O III R.P MINISTER Mieczysław Wilczek ZANIM "ZDECYDOWAŁ SIĘ " WYSKOCZYĆ Z 12 PIETRA HOTELU W WARSZAWIE ?
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Hiszpańskie władze badają rolę rosyjskiego wywiadu wojskowego w wydarzeniach w Katalonii

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Hiszpański sąd wszczął śledztwo w sprawie roli tajnej jednostki rosyjskiego wywiadu wojskowego w nielegalnym, według hiszpańskiego prawa, referendum niepodległościowym w Katalonii w 2017 roku.

Przy próbach zapobieżenia referendum doszło brutalnych zamieszek i starć z policją oraz Gwardią Obywatelską. Jak informuje hiszpańskie dziennik „El Pais”, sędzia śledczy badający sprawę separatyzmu katalońskiego, otworzył nowe postępowanie w sprawie aktywności rosyjskiego wywiadu wojskowego w Katalonii.

Jednostka, jak czytamy, nosi numer 29155 i zaangażowana ma być w działania destabilizujące nie tylko w Hiszpanii, ale też w innych krajach Europy. O jej istnieniu pisał w październiku „New York Times”. „El Pais” podkreśla jednak, że według ustaleń śledczych rosyjska działalność nie była skoordynowana z przywódcami katalońskich separatystów.

W polu zainteresowania śledztwa mają między innymi znajdować się funkcjonariusze rosyjskiego wywiadu zdemaskowani przy okazji zamachu z użyciem broni chemicznej na byłego szpiega rosyjskiego w Wielkiej Brytanii, Siergieja Skripala, oraz jego córkę.

„El Pais” przypomina, że już wcześniej międzynarodowa grupa dziennikarzy śledczych Bellingcat podała, że wysoki oficer rosyjskiego wywiadu wojskowego Denis  dwa razy podróżował do Barcelony pod fałszywym nazwiskiem Fiedotow. Za drugim razem miał przybyć do Barcelony dwa dni przed zaplanowanym na 1 października 2017 roku nieuznanym referendum i zaraz po nim wyjechał do Szwajcarii.

„El Pais” przedstawia też smsa od jednego z katalońskich separatystów do ówczesnego premiera Katalonii Carlesa Puigdemonta, w którym gwarantuje, że deklarację niepodległości Katalonii poprze Michaił , ostatni sowiecki przywódca. W innej wiadomości cytuje niezidentyfikowanego wysłannika prezydenta Rosji Władimira Putina potwierdzającego, że Kreml poprze deklarację niepodległości Katalonii.

Obecnie również w Katalonii trwają masowe protesty zwolenników separacji od Hiszpanii. Dochodzi do blokad dróg i starć z katalońską policją (w Katalonii obecnie w rządzie większośc mają unioniści). Bezpośrednią przyczyną było skazanie przed hiszpański Sąd Najwyższy byłych członków rządu Katalonii na kary od 9 do 13 lat więzienia. Sam Puigdemont przebywa za granicą, poszukiwany jest (na razie bezskutecznie) Europejskim Nakazem Aresztowania.

Oprac. MaH, themoscowtimes.com

 

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: