NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

AG Barr: śmierć Epsteina była „idealną burzą wpadek”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

NA POKŁADZIE SAMOLOTU RZĄDU USA (AP) – prokurator generalny William Barr powiedział, że początkowo miał własne podejrzenia dotyczące śmierci finansisty Jeffreya Epsteina, będąc za kratkami w jednym z najbezpieczniejszych więzień w Ameryce, ale doszedł do wniosku, że jego samobójstwo było wynikiem „ idealna burza wpadek. ”

W wywiadzie dla The Associated Press, Barr powiedział, że jego obawy były spowodowane licznymi nieprawidłowościami w nowojorskim więzieniu, w którym odbywał się Epstein. Powiedział jednak, że po tym, jak FBI i inspektor generalny Departamentu Sprawiedliwości kontynuowali dochodzenie, zdał sobie sprawę, że popełniono „serię” błędów, które dały Epsteinowi szansę odebrania sobie życia.

„Rozumiem ludzi, którzy od razu myśleli o najgorszym scenariuszu, ponieważ była to idealna burza wpadek” – powiedział Barr, gdy poleciał do Montany na wydarzenie.

Komentarze Barra pojawiają się kilka dni po tym, jak dwóch oficerów więziennych, którzy byli odpowiedzialni za pilnowanie zamożnego finansisty po jego śmierci, zostali oskarżeni o fałszowanie akt więziennych. Oficerowie Tova Noel i Michael Thomas są oskarżani o spanie i przeglądanie Internetu – zakupy mebli i motocykli – zamiast oglądania Epsteina, który miał być sprawdzany co 30 minut.

Epstein odebrał sobie życie w sierpniu, oczekując na proces pod zarzutem wykorzystywania seksualnego dziewcząt w wieku 14 lat i młodych kobiet w Nowym Jorku i na Florydzie na początku 2000 roku.

Jego samobójstwo rzuciło światło na federalne Biuro Więzień, które nękały chroniczne braki kadrowe i wybuchy przemocy. Akt oskarżenia rozpieczętowany w tym tygodniu przeciwko oficerom pokazuje cholerne przebłyski uchybień w jednostce wysokiego bezpieczeństwa w Metropolitan Correctional Center na Manhattanie.

Ale akt oskarżenia dostarczył również nowych szczegółów, które wzmacniają ideę, że pomimo całej intrygi związanej z Epsteinem i jego powiązaniami z potężnymi ludźmi jego śmierć była samobójstwem – jak stwierdził lekarz miasta – i być może można temu zapobiec.

Prawnik Thomasa, Montell Figgins, powiedział, że obaj strażnicy są „kozłem ofiarnym”.

Prokurator generalny starał się również stłumić teorie spiskowe ludzi, którzy kwestionowali, czy Epstein rzeczywiście odebrał sobie życie, twierdząc, że dowody wskazują, że Epstein sam się zabił. Dodał, że osobiście przejrzał materiał bezpieczeństwa, który potwierdził, że nikt nie wkroczył na teren, w którym przebywał Epstein w noc śmierci.

Epstein został umieszczony na zegarku samobójczym po tym, jak został znaleziony 23 lipca na podłodze celi z siniakami na szyi, ale został zdjęty z podwyższonego zegarka około tydzień przed śmiercią, co oznacza, że był mniej uważnie monitorowany, ale nadal powinien być sprawdzany co 30 minuty. Musiał mieć współwięźnia, ale nie został z nim po tym, jak jego współlokator został przeniesiony z MCK 9 sierpnia, na dzień przed śmiercią, podał akt oskarżenia.

Epstein został pozbawiony odpowiedzi w celi, gdy strażnicy poszli dostarczyć śniadanie. Jeden ze strażników powiedział wówczas przełożonemu, że zgodnie z aktem oskarżenia nie wykonali obchodu o trzeciej lub piątej rano.

Departament Sprawiedliwości wciąż bada okoliczności, które doprowadziły do śmierci Epsteina, w tym dlaczego nie otrzymał kolegi z celi.

„Myślę, że ważne było, aby mieć ze sobą współlokatora i zastanawiamy się, dlaczego tego nie zrobiono, i myślę, że wszystko wskazuje na to, że to była zepsuta” – powiedział Barr. „Systemy zapewniające, że zostało to zrobione, nie były przestrzegane”.

Śmierć Epsteina zakończyła możliwość procesu z udziałem wybitnych postaci i wywołała powszechny gniew, że nie będzie musiał odpowiadać za zarzuty.

Nawet po jego śmierci prokuratorzy federalni w Nowym Jorku kontynuowali dochodzenie w sprawie zarzutów przeciwko Epsteinowi. Barr, który poprzysiągł agresywnie przeprowadzić dochodzenie i postawić zarzuty każdemu, kto mógł pomóc Epsteinowi, powiedział, że śledczy robili postępy w tej sprawie.

„Zdecydowanie popychają sprawy” – powiedział Barr. „Powiem tylko, że poczyniono znaczne postępy i mam nadzieję, że w stosunkowo krótkim czasie przyniosą wymierne rezultaty”.

 

zrodlo:apnews,com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: