DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Policjant strzelił do Adama, trzymając go za ramię?

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://miziaforum.com/2020/06/14/szanowni-panstwo-celem-zrzutki-jest-pomoc-dla-waclawa/

Screenshot_3.jpg

21-letni Adam został postrzelony przez policjanta ponad tydzień temu. Wciąż jednak nie ma pewności, co dokładnie wydarzyło się w Koninie. Prokuratura wciąż milczy. Wiadomo jednak, że wśród materiałów dowodowych znajdują się dwa nagrania z monitoringu. Ma z nich wynikać, że policjant oddał strzał z bliska.

Policjant strzelił do 21-letniego Adama C. bezpodstawnie – pisze w piątek „Gazeta Wyborcza”, powołując się na swoich informatorów. Według nich, wskazują na to zebrane dowody. Po pierwsze funkcjonariusz miał nie oddać strzału ostrzegawczego. Wcześniej mówił też o tym 15-letni Sebastian, którego relacja pomaga w odtworzeniu wydarzeń z 14 listopada. To on feralnego dnia razem ze swoim kolegą spotkał się z Adamem obok salonu fryzjerskiego przy ul. Wyszyńskiego.

Z ustaleń „Wyborczej” wynika też,  że życiu policjanta nie zagrażało niebezpieczeństwo. Pokrzywdzony nie zaatakował, ani nie wykonał żadnego ruchu, który uprawniałby policjanta do użycia broni bez oddania strzału ostrzegawczego – podkreślają informatorzy gazety. Policjant miał strzelić do 21-latka, gdy ten obrócił się do niego przodem. Strzał padł z bliska, a pocisk trafił w okolice serca.

Narzeczona zastrzelonego 21-latka z Konina: „Czułam, że coś jest nie tak”
Zbigniew Stonoga w Koninie: policjant strzelił najprawdopodobniej, trzymając za ramię
Jak pisze gazeta, prokuratura ma dwa nagrania z kamer monitoringu w bardzo dobrej jakości. O tych filmach mówił już podczas czwartkowej konferencji prasowej Zbigniew Stonoga, który zaangażował się w sprawę.

To był jeden strzał. […] Policjant oddał go najprawdopodobniej, trzymając już za ramię [Adama – red.]

– powiedział Stonoga i zapewnił też, że – wbrew wcześniejszym doniesieniem – przy ciele Adama nie znaleziono pochodnej amfetaminy. „To wszystko jest nieprawda. Ani przy ciele, ani w ubraniu, ani w plecaku nie było żadnych narkotyków” – mówił.

Nie ma żadnego dowodu, ani poszlaki, że coś, co znaleziono 17 metrów od ciała, miało jakikolwiek związek ze zmarłym

– powiedział w czwartek Stonoga.

Adam C. został postrzelony przez policjanta w ubiegły czwartek. Tydzień po tragicznych zdarzeniach, odbył się pogrzeb zmarłego 21-latka. Adama żegnało w Koninie kilkaset osób, w tym ojciec, siostry, bracia, narzeczona i tłumnie zgromadzeni mieszkańcy miasta, w tym ojciec Ewy Tylman.

RadioZET.pl/Gazeta Wyborcza/Zbigniew Stonoga

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: