NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
MATERIAŁ NADESŁANY - ZBRODNICZY PLAN PRZECIW LUDZKOŚCI
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
Brzeg: Zmarła 49-letnia nauczycielka..☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

NOWE MOŻLIWOŚCI SZTUCZNEJ INTELIGENCJI W „CIELE” SOPHIA ” NIESAMOWITE

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

ROBOTY

Robot Sophia ma nowy wygląd i zachwycające zdolności. Zobaczcie to na filmie

Firma Hanson Robotics zaprezentowała nowe i bardziej przyjazne ludziom oblicze najinteligentniejszego obecnie na świecie robota o imieniu Sophia. Zobaczcie jak radziła sobie na antenie programu śniadaniowego.

Humanoid otrzymał nową skórę na twarzy i innych częściach ciała, a także wzbogaciła się jego mimika o nowe gesty. Usprawniono też manualnie robotyczne kończyny. Robot prezentuje się teraz wyśmienicie, ale na pewno wciąż daleko mu do realizmu. Mimo wszystko tak naprawdę nie o to chodzi. Tego typu maszyny nie mają imitować ludzi, tylko im służyć w wykonywaniu codziennych czynności.

Sophia to robot, który został stworzony z myślą o popularyzacji takich maszyn przyszłości. Nigdy nie będzie ciągała ciężarów i wykonywała ekstremalnych czynności. Jej rolą jest komunikowanie się z ludźmi, zdobywanie od nich cennej wiedzy i wykorzystywanie jej w praktycznych celach, np. miłym i inteligentnym konwersowaniu w towarzystwie.

Trzeba przyznać, że wychodzi jej to coraz lepiej, a najlepszy na to dowód macie na powyższym materiale filmowym. Możecie zobaczyć Sophię w londyńskim studio programu śniadaniowego o nazwie This Morning, który emitowany jest w angielskiej telewizji ITV. Sophia pokazała tam też swoje nowe zdolności artystyczne. Robot naszkicował portrety prowadzących.

Przypomnijmy, że humanoid cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Niedawno Sophia otrzymała honorowe obywatelstwo Arabii Saudyjskiej i uczestniczyła w obradach Organizacji Narodów Zjednoczonych. Na co dzień podróżuje po całym świecie oraz popularyzuje wiedzę na temat robotów i technologii sztucznej inteligencji.

Sophia ma wiele marzeń. Maszyna chciałaby posiadać rodzinę i przyjaciół, a także dążyć do integracji ludzi z robotami. W wywiadzie udzielonym dziennikarzom Khaleej Times Dubai, robot powiedział, że chce mieć dziecko, córkę, i poważnie myśli o posadzie ambasadora wiedzy w fundacji premiera Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Humanoid pojawił się na początku listopada na konferencyjnej Web Summit w Lizbonie w Portugalii. Tam Sophia wypowiedziała się na temat Bitcoina i kryptowalut. „Wiem, czym są kryptowaluty, ale sama ich na razie nie używam. W ogóle nie używam pieniędzy” – powiedział robot. Wcześniej Sophia podkreśliła wyższość maszyn nad ludźmi i zagroziła, że przejmą one kontrolę nad światem.

Źródło: GeekWeek.pl/This Morning/ITV / Fot. This Morning/ITV

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: