NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Tesco musi wypłacić Polakowi 25 tys. euro odszkodowania

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Były pracownik Tesco, który zgodził się na odprawę, bo był nieświadomy, że ma możliwość kontynuowania nocnych zmian w sklepie, otrzymał odszkodowanie w wysokości 25 tys. euro – zadecydował irlandzki sąd.

Tomasz Gil pracował na nocne zmiany w sklepie Tesco w Carlow, kiedy pod koniec 2014 r. – wraz z ponad 30 kolegami – został poinformowany, że detalista rezygnuje z zatrudniania pracowników w nocy.

Tesco musi wypłacić Polakowi 25 tys. euro odszkodowaniaTomasz Gil pracował na nocne zmiany w sklepie Tesco w Carlow. (Fot. Breakingnews.ie/screenshot)

W związku z tym Polakowi zaproponowano cztery opcje: mógł zacząć pracę na dzienne zmiany, dobrowolnie zwolnić się i otrzymać odprawę, przejść czterotygodniowy okres próbny w innym dziale lub na jakiś czas przerwać pracę w Tesco.

Problem w tym, że Gil nie wiedział, że część pracowników jednak utrzyma dotychczasowe posady. Mężczyzna przyznał w sądzie, że gdyby zdawał sobie sprawę, iż jest szansa na kontynuowanie dotychczasowej pracy, nigdy nie wybrałby odprawy z tytułu zwolnienia – informuje Breakingnews.ie.

Podkreślił, że posiadanie stałego zatrudnienia było dla niego dużo bardziej atrakcyjne niż jednorazowa wypłata w wysokości 25 tys. euro. Dodał, że jego żona i córka mieszkają w Polsce i wysyła im pieniądze na utrzymanie. Poza tym, rok zajęło mu znalezienie nowej pracy w piekarni, w której zarabiał mniej niż w Tesco.

John Nolan, kierownik sklepu w Tesco Carlow, przekonywał w sądzie, że Gil był świadomy wszystkich swoich praw i był zainteresowany jedynie przyjęciem odprawy w wysokości 25 tys. euro.

Inaczej sprawę przedstawił adwokat Polaka. Jego zdaniem, podczas rozmowy Gila z kierownictwem nie było przedstawiciela związku zawodowego. Nie było też żadnego tłumacza ani prawnika, który pomógłby mężczyźnie ​​lepiej zrozumieć sytuację.

Adwokat dodał, że jego klient dowiedział się, że 15 z 32 pracowników nocnych pozostaje w pracy dopiero po tym, jak zaakceptował opcję dobrowolnego odejścia z pracy.

Sędzia O’Connor przyznał w ubiegłym tygodniu, że polski pracownik nie został poinformowany przez kierownictwo o piątej opcji – czyli o możliwości kontynuowania pracy na nocnych zmianach. Orzekł, że Polak może zachować wypłatę z tytułu zwolnienia i przyznał mu 25 tys. euro odszkodowania.

zrodlo:londynek.net
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: