M-forum A.V Live.

ARTYKUŁY PRASOWE , NIUS INFO , POLITYKA GOSPODARKA, POLSKA I ŚWIAT , FILMY , REPORTAŻE , STREAM LIVE …………………………………………………………. ZAŁÓŻ WŁASNE AUTORSKIE KONTO I PUBLIKUJ BEZ CENZURY FELIETONY ARTYKUŁY FILMY DOKUMENTY MATERIAŁY PRASOWE PRZEDRUKI

baner DAROWIZNA

Rosyjski historyk, który zamordował byłą studentkę, próbował popełnić samobójstwo

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

, specjalista wojskowości i epoki napoleońskiej, a także rekonstruktor historyczny  Oleg Sokołow, aresztowany w zeszłym tygodniu za zabójstwo swojej doktorantki Anastazji , próbował zranić się w podczas tzw. wizji lokalnej. Poinformowała o tym gazeta „Newskije Nowosti”, powołując się na petersburską policję.

https://webep1.com/go/2ef48753ca

Według gazety do incydentu doszło 15 listopada, kiedy Sokołow demonstrował przebieg zbrodni i rozczłonkowanie swojej ofiary. Podczas wizji lokalnej zdjęto mu kajdanki, wykorzystał okazję i chwycił zał sztylet leżący na stole. Jednak towarzyszący mu policjanci błyskawicznie go obezwładnili. Zadanie miał tym trudniejsze, że miał na sobie kamizelkę kuloodporną i specjalny kask, w które ubiera się podczas konwojów i wizji lokalnych szczególnie niebezpiecznych przestępców i podejrzanych.

Zarząd regionalny Komitetu Śledczego Federacji Rosyjskiej odmówił komentowania tej sprawy.

Więcej na temat tej zbrodni tutaj:

 

 

Opr. TB, https://nevnov.ru/

fot. https://spbu.ru/

zrodlo:kres24.pl

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

loading...
%d bloggers like this: