NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Wiadomo, kim był pracownik z Polski, któremu wycięto organy w Meksyku. Nowe fakty ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Rosja ze swojego terytorium zaatakowała pozycje wojsk ukraińskich w Donbasie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Do incydentu doszło w pobliżu wsi Sizoje w okolicach kontrolowanego przez „separatystów” Ługańska. W wyniku rosyjskiego ataku ciężko ranny został ukraiński żołnierz. Poinformował o tym na swojej stronie na Facebooku dziennikarz Jurij Butusow.

„Sizoje znajduje się na granicy z Federacją Rosyjską i niedaleko od linii frontu w pobliżu Stanicy Ługańskiej, która w ostatnich latach była uważana za spokojne miejsce. Przy użyciu drona zostały zaatakowane pozycje 46. brygady desantowo-szturmowej, który celowo zrzucił granat bojowy” – poinformował Butusow.

Według niego, w wyniku ataku ciężko ranny został ukraiński żołnierz, który został rażony w plecy odłamami. Powołując się na dane lekarzy wojskowych, podkreślił, że nie był to przypadkowy atak.

„Obecnie lekarze walczą o życie żołnierza. Prawdopodobnie, atak został przeprowadzony z terytorium Federacji Rosyjskiej, na obszarze bezpośrednio przylegającym do miejsca wycofania oddziałów wojskowych i uzbrojenia w Stanicy Ługańskiej. W każdym razie użycie drona w tej okolicy nie mogło odbyć się bez kontroli rosyjskiego dowództwa” – podkreślił.

„Niewypowiedziana wojna trwa przy akompaniamencie uspokajających wypowiedzi politycznych, oderwanych od rzeczywistości” – podsumował.

Wczoraj w Donbasie doszło do ośmiu naruszeń zawieszenia broni.

Opr. TB, https://www.facebook.com/butusov.yuriy

fot. https://www.currenttime.tv/

 

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

2 thoughts on “Rosja ze swojego terytorium zaatakowała pozycje wojsk ukraińskich w Donbasie

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: