DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

Rosja ze swojego terytorium zaatakowała pozycje wojsk ukraińskich w Donbasie

Do incydentu doszło w pobliżu wsi Sizoje w okolicach kontrolowanego przez „separatystów” Ługańska. W wyniku rosyjskiego ataku ciężko ranny został ukraiński żołnierz. Poinformował o tym na swojej stronie na Facebooku dziennikarz Jurij Butusow.

„Sizoje znajduje się na granicy z Federacją Rosyjską i niedaleko od linii frontu w pobliżu Stanicy Ługańskiej, która w ostatnich latach była uważana za spokojne miejsce. Przy użyciu drona zostały zaatakowane pozycje 46. brygady desantowo-szturmowej, który celowo zrzucił granat bojowy” – poinformował Butusow.

Według niego, w wyniku ataku ciężko ranny został ukraiński żołnierz, który został rażony w plecy odłamami. Powołując się na dane lekarzy wojskowych, podkreślił, że nie był to przypadkowy atak.

„Obecnie lekarze walczą o życie żołnierza. Prawdopodobnie, atak został przeprowadzony z terytorium Federacji Rosyjskiej, na obszarze bezpośrednio przylegającym do miejsca wycofania oddziałów wojskowych i uzbrojenia w Stanicy Ługańskiej. W każdym razie użycie drona w tej okolicy nie mogło odbyć się bez kontroli rosyjskiego dowództwa” – podkreślił.

„Niewypowiedziana wojna trwa przy akompaniamencie uspokajających wypowiedzi politycznych, oderwanych od rzeczywistości” – podsumował.

Wczoraj w Donbasie doszło do ośmiu naruszeń zawieszenia broni.

Opr. TB, https://www.facebook.com/butusov.yuriy

fot. https://www.currenttime.tv/

 

zrodlo:kresy24.pl

2 thoughts on “Rosja ze swojego terytorium zaatakowała pozycje wojsk ukraińskich w Donbasie

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: