NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Kiedy skończy się „pandemia”? Prof. Gut: Raczej nigdy końca nie będzie ☀Autor Gabi☀
TAK WIDZĄ ŚWIAT PO PANDEMII I TAKĄ RZECZYWISTOŚĆ ZAPOWIADAJĄ JAKO NOWĄ NORMALNOŚĆ
Gliński atakuje Bosaka. Zupełnie zbędny minister ośmiesza się na Twitterze [ZOBACZ JAK] ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Powódź w Wenecji: władze ratują budynki, nie ludzi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ostatnia, największa od 50 lat powódź w Wenecji ujawniła najgorsze cechy ustroju kapitalistycznego, nastawionego na zysk i powodującego klimatyczną katastrofę.

Wenecja

Władze tego obleganego przez turystów z całego świata miasta zmagają się z największą powodzią. Straty i skutki żywiołu mogłyby być mniejsze, gdyby na czas ukończono budowę zapór, przewidzianych na takie wypadki. Niestety, nie zostały ukończone w terminie. Jednym z powodów tego opóźnienia jest korupcja, o którą zostały oskarżone ówczesne władze miasta. Woda wdziera się nie tylko do piwnic, ale też na wyższe kondygnacje miasto jest zalane w 85 proc. Burmistrz miasta ocenia, że straty będą liczone w dziesiątkach milionów euro. Walka ze skutkami powodzi wciąż trwa, choć skupia się ona przede wszystkim na ratowaniu zabytków. Ludzie i ich potrzeby są na drugim planie.

Jak informuje brytyjska Sky News, mieszkańcy wyspy Pellestrina skarżą się, że państwo nie zwraca uwagi na ich tragedię. Dostarczone przez władze pompy, które mają usuwać wodę z domów, są w znacznej części zepsute, a walka ze skutkami powodzi skupia się przed wszystkim na budynkach, a nie na ludziach.

Mieszkańcy zatopionych domów czują się opuszczeni – uwaga władz miasta jest skupiona przede wszystkim na pl. św. Marka. Telewizja przytacza rozmowy z mieszkańcami, którzy pokazują bezużyteczne, bo zepsute pompy i wypowiadają się, że jak zwykle, muszą wszystkim swoim problemom stawiać czoła samotnie.

Władze nie interesują się nami – mówią mieszkańcy. Do tego zwracają uwagę, że powódź jest skutkiem działalności człowieka. Po pierwsze – ocieplenie klimatu, na skutek którego poziom morza podnosi się o 1 mm na rok.. Po drugie, na potrzeby przemysłu wypompowano z okolic Wenecji ogromne ilości wód gruntowych, co sprzyjało dalszemu osiadaniu miasta – o 20 centymetrów.

Na potrzeby przemysłu wypompowano z okolic Wenecji olbrzymie ilości wody gruntowej i miasto dodatkowo osiadło o blisko 20 cm. Z drugiej strony z powodu globalnego ocieplenia podnosi się poziom morza – mniej więcej o milimetr na rok.

 

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: