NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Palestyna: imperium zaczęło uznawać żydowską kolonizację za „legalną”. Unia wprost przeciwnie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Stany Zjednoczone, ustami szefa dyplomacji Mike’a Pompeo, zadeklarowały wczoraj, że odtąd uważają kolonizację Palestyny za legalną, choć prawo międzynarodowe zakazuje kolonizacji ziem okupowanych. To oświadczenie ma pomóc Benjaminowi Netanjahu, izraelskiemu nacjonaliście, utrzymać władzę reżimu apartheidu. Unia Europejska, jak i reszta państw świata, odrzucają amerykańską decyzję.

Pompeo z Trumpem, 2019. pixabay

„Zakładanie kolonii na Zachodnim Brzegu Jordanu nie jest samo w sobie sprzeczne z prawem międzynarodowym” – powiedział Pompeo i już. To kuriozalne stwierdzenie oznacza zerwanie z tradycją dyplomacji amerykańskiej, która od kilkudziesięciu lat oficjalnie stosowała się do norm prawa w tej kwestii, choć oczywiście faworyzowała izraelskie państwo kolonialne. Tym samym USA uznają, że państwa, które okupują inne, mają prawo siłą zabierać ziemię miejscowym właścicielom, wyrzucać ich bądź zabijać i osadzać tam swoich obywateli.

Administracja Trumpa podjęła w ten sposób kolejną spektakularną decyzję, po uznaniu Jerozolimy (Al-Kuds) za stolicę Izraela i izraelskiej własności okupowanych, syryjskich Wzgórz Golan. Premier Netanjahu bardzo się ucieszył, gdyż to on kieruje zaborem ziem okupowanych i ich kolonizacją, podobnie jak poprzedni premierzy izraelscy. To zresztą wielka pomoc Amerykanów dla Netanjahu, który drugi raz w tym roku nie był w stanie zebrać rządzącej koalicji a jego wolność zawisła na włosku, w związku z oskarżeniami o korupcję i oszustwa. Może dojść do trzecich wyborów w ciągu roku i dotychczasowy premier ma ciągle szansę zostać u władzy.

Ambasador Friedman ze zdjęciem Jerozolimy, z którego wytarto obecność palestyńską, 2019. palinfo

Palestyńczycy oczywiście nie są zadowoleni, gdyż zostali oficjalnie przeznaczeni do odstrzału. W ONZ protestuje wiele państw a Unia Europejska wydała oświadczenie, że „niezmiennie” uważa kolonizację ziem okupowanych za nielegalną.

W Stanach demokratyczna kandydatka na prezydenta Elisabeth Warren zapowiedziała, że anuluje decyzję rządu (jeśli zostanie wybrana). Jednak obecna administracja konsekwentnie, od początku wyraża nielegalne poparcie dla Izraela. Ambasador imperium w Izraelu David Friedman mówi od 2017 r., że Izrael ma prawo anektować wszystko, co zdobył siłą i popiera nawet projekt budowy tzw. Trzeciej Świątyni żydowskiej w miejsce starego, palestyńskiego meczetu Al-Aksa, trzeciego po Mekce i Medynie świętego miejsca muzułmanów.

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: