NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
CO MÓWIŁ O III R.P MINISTER Mieczysław Wilczek ZANIM "ZDECYDOWAŁ SIĘ " WYSKOCZYĆ Z 12 PIETRA HOTELU W WARSZAWIE ?
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Kreml odpowiada na słowa Łukaszenki „na ch… komu taki związek”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

 skomentował w poniedziałek słowa Aleksandra Łukaszenki o relacjach sojuszniczych Białorusi i Rosji. 17 listopada w lokalu wyborczym białoruski przywódca skarżył się zagranicznym mediom na straty, jakie ponosi białoruska  uzależniona od Rosji i wypalił: „Przepraszam, a na cholerę komu taki sojusz?”.

Dziś rzecznik rosyjskiego prezydenta Dmitrij  powiedział, że tę pełną emocji wypowiedź białoruskiego przywódcy słychać było aż w Moskwie.

„Oczywiście, że zwróciliśmy [uwagę] … W dalszym ciągu konsekwentnie wychodzimy z założenia, że ​​w tym przypadku obopólna korzyść tego związku, obopólna korzyść państwa związkowego jest absolutnie nienaruszalna”- cytuje słowa rzecznika Putina .

Według Pieskowa, ​​białoruski  postawił hipotetyczne pytanie o celowość sojuszu między Moskwą a Mińskiem, o „co, jeśli ten sojusz nie odpowiada interesom Białorusi”.

„Nadal jednak konsekwentnie wychodzimy z założenia, że w tym przypadku obopólna korzyść tego związku, obopólna korzyść państwa związkowego jest absolutnie niewzruszona” – powiedział, pytany o to, jak Kreml ocenia wypowiedzi Łukaszenki. Rzecznik Władimira Putina dodał, że słowa Aleksandra Łukaszenki to „emocjonalny zestaw leksyki”.

Przypomnijmy, że 17 listopada Aleksander  wychodząc z lokalu wyborczego był pytany przez dziennikarzy o zacieśnienie integracji z Rosją w ramach państwa związkowego. Prezydent zapowiedział, że nie zatwierdzi żadnych map drogowych regulujących  zacieśniania integracji, jeżeli będą w nich zapisy sprzeczne z zasadami suwerenności i niezależności Białorusi.

Białoruski  Artiem Szrajbman zwraca uwagę, że najważniejsze oświadczenie Łukaszenki na temat Rosji – to nie to „o bezwartościowym sojuszu” – bo to zwykła emocjonalna wypowiedź a takie się czasem zdarzają, ale zapowiedź zerwaniu podpisania umowy integracyjnej;

„jeśli nasze podstawowe problemy nie zostaną rozwiązane (dotyczące dostaw węglowodorów, otwarcia rynków dla towarów, usunięcia barier itp.), nie podpiszę żadnych map drogowych” – mówił wczoraj Łukaszenka. I po raz pierwszy powiedział głośno to, co szef  Uladzimir  i  Rumas sugerowali w ostatnich miesiącach.

Zdaniem politologa, w tej sytuacji pozostaje dwa wyjścia;

Pierwszy – zerwanie w atmosferze skandalu zaplanowanego na 8 grudnia podpisania umowy, albo odłożenie tego w czasie. Drugie –  żeby podpisać coś i nie stracić twarzy 8 grudnia,  będzie musiał udawać, że wszystkie jego życzenia zostały spełnione.

Ale zdaniem Szrajbmana, nawet podpisanie umowy z Rosją o zaimplementowaniu „kart drogowych” nie oznacza, że strony będą przestrzegać tych zapisów, tak jak lekceważyły inne umowy w przeszłości, a w najbliższych 2-3 latach relacje Białorusi z Rosją ulegną znacznemu ochłodzeniu. Zerwanie natomiast podpisania kart drogowych tę prognozę przyśpieszy.

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: