DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY

M-forum A.V Live.

Millennium Bank Nr rachunku dla wpłat z Polski : 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 Dla wpłat z zagranicy : PL 45 1160 2202 0000 0003 5769 6030 BIC (SWIFT) BIGBPLPW W RUBRYCE DLA WPISZ – M-FORUM W TYTULE – DAROWIZNA

DOBRA POSADA W TVP ZA UŚCISK DŁONI MACIEREWICZA …..

Aktor, który ostatnimi czasy zasłynął kontrowersyjnymi wypowiedziami oraz publicznymi podziękowaniami dla… Antoniego Macierewicza, został właśnie gospodarzem programu „Pytanie na śniadanie extra”.

Jakimowicz zadebiutował w „Pytaniu na śniadanie extra” w poniedziałek, 18 listopada. Cykl emitowany jest od poniedziałku do soboty, zaraz po „Pytaniu na śniadanie”, ok. 11:10.

Jak poinformowało Centrum informacji Telewizji Polskiej, Jarosław Jakimowicz będzie prowadził „Pytanie na śniadanie extra” raz w tygodniu.

Aktor od czerwca 2019 jest regularnym gościem i komentatorem programów Michała Rachonia „#Jedziemy” i „#Jedziemydalej” w TVP Info.

Jego awans do szeregów prowadzących program TVP2 jest przez wielu komentatorów bezpośrednio łączony z podziękowaniami, jakie na wizji złożył na ręce byłego szefa MON Antoniego Macierewicza:

„Dziękuję za te 50 lat walki o niepodległość, dziękuję za kraj, w którym żyję. W imieniu moich dzieci, Polaków, wszystkich tych którzy rozumieją to i inaczej rozumieją. Dziękuję bardzo. Naprawdę jestem dumny i zaszczycony – powiedział Jakimowicz do Macierewicza.

Jakimowicz odniósł się do zarzutów o protekcję w wywiadzie dla Wirtualnej Polski, zaprzeczając, że prowadzenie programu w TVP zawdzięcza… uściskowi dłoni:

„Ludzie pewnie myślą: w czwartek uścisnął Macierewiczowi dłoń, a w poniedziałek ma swój program. No nie! Jeśli ktoś myśli, że to się odbywa tak, że ja dziękuję Macierewiczowi i dostaję program, to daj mu Boże zdrowie. Ja nie jestem koniunkturalistą. Czy teraz wszystko, co się wydarzy w moim życiu będzie konsekwencją tego występu u Rachonia? To się tak nie przekłada”.

Jakimowicz na dobre pożegnał się z aktorstwem i jest obecnie celebrytą często zapraszanym na branżowe imprezy, do teleturniejów i wielkich testów wiedzy organizowanych przez Telewizję Polską. Jest też bardzo aktywnym użytkownikiem Facebooka, gdzie dzieli się z fanami swoimi bardzo kontrowersyjnymi poglądami dotyczącymi m.in. kary śmierci, imigrantów czy kwestii polsko-żydowskich.

Przypomnijmy, że Jarosław Jakimowicz zasłynął w 1996 roku, kiedy to tuż po premierze filmu „Młode wilki” Jarosława Żamojdy, w którym grał jedną z głównych ról, okrzyknięty został nadzieją polskiego kina. Niestety, aktor nie wykorzystał swojej szansy i nie zrobił oszałamiającej kariery, choć wróżyli mu ją i krytycy filmowi, i widzowie…

W 2019 roku Jarosław Jakimowicz świętuje 25-lecie swej pracy artystycznej. Mija bowiem właśnie 25 lat od chwili, gdy po raz pierwszy stanął przed kamerą i zagrał swe pierwsze role (Strąka w filmie „Tato” i operatora w „Nic śmiesznego”).

🙂 P.S POZOSTAJE TYLKO POGRATULOWAĆ UMIEJĘTNOŚCI PLANOWANIA I STRATEGII PANU JAKIMOWICZOWI …… serio nie mówię tego złośliwie !!

BRAVO !! panie Jarku 😉

a wy prawicowe osły i barany uczcie się 

Czytaj więcej na https://swiatseriali.interia.pl/news/news-jaroslaw-jakimowicz-nowym-prowadzacym-pytanie-na-sniadanie-e,nId,3341626#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: