NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY!  RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Zarzuty przeciwko funkcjonariuszom wieziennym

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

WASZYNGTON (AP) – prokuratorzy federalni złożyli ofertę prokuratorską dwóm funkcjonariuszom więziennym odpowiedzialnym za pilnowanie Jeffreya Epsteina w noc jego śmierci, ale oficerowie odrzucili ofertę, ludzie znający sprawę powiedzieli The Associated Press.

Istnienie oferty zarzutu sygnalizuje, że Departament Sprawiedliwości rozważa zarzuty karne w związku ze śmiercią zamożnego finansisty w Metropolitan Correctional Center w Nowym Jorku w sierpniu. Miejski lekarz sądowy uznał śmierć Epsteina za samobójstwo.

Podejrzewa się, że strażnicy w jednostce Epsteina nie sprawdzają go co pół godziny, zgodnie z wymaganiami, i fałszują wpisy w dzienniku, aby to pokazać. W ramach proponowanego porozumienia w sprawie zarzutów prokuratorzy chcieli, aby strażnicy przyznali, że sfałszowali akta więzienne, zgodnie z osobami znającymi sprawę. Mówili pod warunkiem zachowania anonimowości, ponieważ nie mogli publicznie omawiać śledztwa.

Biuro adwokata USA na Manhattanie nie skomentowało oferty zarzutów.

Obaj strażnicy pracowali w godzinach nadliczbowych z powodu braku personelu. Zostały one umieszczone na urlopie administracyjnym, podczas gdy FBI i inspektor generalny Departamentu Sprawiedliwości badają okoliczności związane ze śmiercią Epsteina. 66-latek czekał na proces pod zarzutem wykorzystywania seksualnego nastoletnich dziewcząt.

Epstein został objęty obserwacją samobójczą po tym, jak został znaleziony na podłodze celi 23 lipca ze siniakami na szyi. Wiele osób zaznajomionych z operacjami w więzieniu powiedziało, że Epstein został zdjęty z samobójczego zegarka na około tydzień przed śmiercią, co oznacza, że był mniej uważnie monitorowany, ale nadal powinien być sprawdzany co 30 minut.

Śmierć Epsteina ujawniła rosnące dowody na to, że chronicznie niedostateczne Metropolitan Correctional Center mogło podważyć swoją odpowiedzialność za utrzymanie go przy życiu. Strażnicy często pracują w nadgodzinach dzień po dniu, a inni pracownicy są zmuszani do pracy jako funkcjonariusze więzienni.

Fałszowanie akt stanowi problem w całym federalnym systemie więziennictwa. Kathleen Hawk Sawyer, która została nazwana dyrektorem Biura Więzień po śmierci Epsteina, ujawniła w wewnętrznej notatce z 4 listopada, że przegląd operacji w agencji wykazał, że niektórzy członkowie personelu nie przeprowadzili wymaganych rund i liczby więźniów, ale zarejestrowali, że mieli i tak zrobiono.

„Fałszowanie informacji w systemach i dokumentach rządowych stanowi również naruszenie zasad i może być również przedmiotem postępowania karnego”, napisał Hawk Sawyer w notatce dla najwyższych urzędników więziennych, której kopię otrzymała AP.

W notatce zauważono również, że członkowie personelu, którzy zostali oskarżeni przez wielką ławę przysięgłych, zostaną skazani na czas nieokreślony, nieodpłatny, do czasu rozwiązania sprawy karnej.

Zdolność Epsteina do odebrania sobie życia w więzieniu w jednym z najbezpieczniejszych więzień w Ameryce zakończyła możliwość procesu, w którym wzięłyby udział wybitne postacie. I wywołało powszechny gniew, że nie będzie musiał odpowiadać za zarzuty. Nie przyznał się do winy i przygotowywał się do argumentowania, że nie może zostać oskarżony z powodu umowy zawartej w 2008 r., Aby uniknąć federalnego ścigania podobnych zarzutów.

Departament Sprawiedliwości przysięgał agresywne dochodzenie i postawienie zarzutów każdemu, kto mógł pomóc Epsteinowi. Federalni prokuratorzy prowadzący dochodzenie w sprawie śmierci finansującego wezwie do 20 pracowników więzienia w sierpniu.

Prokurator generalny William Barr – który powiedział, że śledczy znaleźli „poważne nieprawidłowości” w więzieniu – powiedział, że śledztwo FBI zostało spowolnione, ponieważ niektórzy świadkowie nie współpracowali.

Oprócz wstrząsów na szczycie Biura Więziennego, naczelnik w Metropolitan Correctional Center został również przeniesiony na stanowisko w biurze regionalnym.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: