NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Wiadomo, kim był pracownik z Polski, któremu wycięto organy w Meksyku. Nowe fakty ☀Autor Gabi☀
Wirusolog: Jeśli to się stanie, to w zasadzie mamy koniec epidemii  ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Protestujący blokują drogi do kluczowego portu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

BAGHDAD (AP) – Antyrządowi demonstranci w południowym Iraku zablokowali w poniedziałek drogi prowadzące do głównego portu w kraju, podczas gdy bank centralny tego kraju skrócił godziny pracy z powodu trwających demonstracji, podali urzędnicy bezpieczeństwa.

Protestujący spalili opony, blokując drogi do portu Umm Qasr, odpowiedzialnego za większość importu towarów w kraju, powiedział urzędnik bezpieczeństwa Basry.

Protestujący przecinają także drogi na lotnisko płonącymi oponami w świętym mieście Najaf.

Po raz drugi port został zablokowany od czasu protestów rozpoczętych 1 października, kiedy tysiące Irakijczyków, głównie młodzieży, wyszły na ulice potępiając powszechną korupcję w rządzie, zawiodły służby państwowe, w tym przerwy w dostawie prądu, i brak możliwości zatrudnienia.

„To były trudne czasy, kiedy port był zamknięty”, powiedział starszy urzędnik portowy, odnosząc się do poprzednich zamknięć z 29 października, które trwały prawie tydzień. Źródło podało, że w rezultacie wydajność została zmniejszona o prawie połowę, ale od tego czasu import stopniowo się odradza. Port jest ważnym źródłem dochodów dla rządu.

Tymczasem z powodu trwających protestów skrócono godziny pracy dla pracowników Banku Centralnego w Bagdadzie, położonego przy słynnej ulicy Rasheed.

„Wciąż pracujemy normalnie, ale skróciliśmy godziny pracy”, powiedział starszy dyrektor generalny w banku.

W niedzielę dwóch protestujących zostało rannych, gdy siły bezpieczeństwa wystrzeliły gaz łzawiący podczas ponownych konfrontacji z demonstrantami na Rasheed Street, w pobliżu budynku banku centralnego.

Co najmniej 320 osób zostało zabitych, a tysiące rannych w stolicy i przeważnie szyickich południowych prowincjach od rozpoczęcia zamieszek. Niemal codziennie podczas starć siły bezpieczeństwa używają ciężkiego gazu łzawiącego, pocisków na żywo i paralizatorów, aby odeprzeć demonstrantów przed dotarciem do mocno ufortyfikowanej Zielonej Strefy, siedziby rządu Iraku, a także siedziby różnych zagranicznych ambasad

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: