NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze: Turecka linia lotnicza SunExpress kupuje 10 NIEPEWNYCH TECHNICZNIE odrzutowców 737-8 Max

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

DUBAJ, Zjednoczone Emiraty Arabskie (AP) – Najnowsze wiadomości z Dubai Air Show (cały czas lokalne):

15:45

Turecka linia lotnicza SunExpress ogłosiła, że kupi 10 niespokojnych odrzutowców Boeinga 737-8 Max, uziemionych globalnie po katastrofach, o wartości 1,2 miliarda dolarów.

SunExpress, z siedzibą w tureckiej nadmorskiej miejscowości Antalya, powiedział w poniedziałek, że dzięki temu całkowita flota pojazdów Max osiąga 42. Zamówienie dotyczyło modelu 737 Max 8 o wartości 1,2 miliarda USD według cen katalogowych.

Dyrektor generalny SunExpress, Jens Bischoff, ogłosił to na Dubai Airshow. Powiedział, że zwiększy to do 32 już na zamówienie. Cena transakcji wynosi 1,2 miliarda USD, ale producenci zazwyczaj oferują lepsze ceny.

Samoloty zostały wycofane z eksploatacji po katastrofach w Indonezji, aw Etiopii zginęło 346 osób. Nie jest jasne, za jaką cenę zgodziły się linie lotnicze. Boeing prowadzi obecnie rozmowy na temat odszkodowań z liniami lotniczymi dotkniętymi uziemieniem samolotu i zgodził się na ugody z wieloma rodzinami ofiar dwóch katastrof lotniczych Max, które uległy awarii.

15:15

Przewoźnik lotniczy Arab Arab Air Arabia ogłosił zakup 120 nowych samolotów Airbus w ramach umowy o wartości 14 miliardów dolarów.

Linia lotnicza, która działa głównie z emiratu Sharjah, ma już flotę złożoną w całości z 53 samolotów Airbus – 52 A320 i jednego A321 Neo.

Nowa oferta obejmie 70 A320 i 50 A321 Neos, z pierwszą dostawą w 2024 r.

Ogłoszenie w poniedziałek ogłoszono na odbywającym się co dwa lata Dubai Airshow, który rozpoczął się w niedzielę i trwa do czwartku.

Pojawia się po tym, jak jeden z głównych przewoźników w kraju, Abu Zabi Etihad Group, ogłosił niedawno joint venture z Air Arabia, aby uruchomić Air Arabia Abu Dhabi, pierwszą tanią linię lotniczą z siedzibą w Abu Zabi.

13:35

Emirates z siedzibą w Dubaju ogłosiło nowe zamówienie na 20 dodatkowych samolotów A350-900 o dużej powierzchni w ramach umowy o wartości 6,4 mld USD.

To sprawia, że całkowite zamówienie linii lotniczych na 50 samolotów Airbus A350 kosztuje 16 miliardów dolarów w cenie katalogowej.

Ogłoszenie pojawiło się w poniedziałek na Airshow w Dubaju, największej imprezie lotniczej na Bliskim Wschodzie. Było to również największe zamówienie na odbywających się co dwa lata pokazach lotniczych, na którym spowolniono duże zakupy ze strony przewoźników Gulf Mideast.

11:10

Flagowy przewoźnik Abu Dhabi, Etihad, współpracuje z Boeingiem, aby wypuścić samolot, który, jak mówią, będzie jednym z najbardziej oszczędnych samolotów dalekiego zasięgu na świecie, ponieważ firma dąży do oszczędności kosztów paliwa i pozycjonuje się jako bardziej przyjazny dla środowiska wybór dla podróżnych.

„Greenliner” Etihada to 787 Dreamliner, który w przyszłym roku odleci swoją pierwszą trasą z Abu Zabi do Brukseli. Dyrektor generalny Etihad, Tony Douglas, opisał samolot jako latające laboratorium do testowania, które mogłoby przynieść korzyści całej branży.

Ponieważ koszty paliwa pochłaniają jedną czwartą wydatków linii lotniczych, Douglas powiedział w poniedziałek, że celem Greenlinera jest obniżenie zużycia paliwa o 20% w porównaniu z innymi samolotami we flocie Etihad.

Lotnictwo ma niewielki, ale szybko rosnący udział w emisji gazów cieplarnianych – około 2,5% na całym świecie.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: