NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7336 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Niemcy. AUTOPSJA JEST OBOWIĄZKOWA ! Jeśli umierają świeżo zaszczepieni ludzie, sledztwo prowadzi Wydział Dochodzeń Kryminalnych
Szczepienia na Covid-19 nieobjęte ubezpieczeniami. Są traktowane jako eksperyment medyczny INFORMUJE DZIENNIK RZECZPOSPOLITA
LIMFADENOPATIA : poważna niekorzystna reakcja na iniekcje Covid zapowiada pandemię zabójców w zwolnionym tempie
Światowi lekarze ostrzegają: Trzymaj się z dala od ZASZCZEPIONYCH PRZECIW COVID19 ! Sterylizacja i przenoszenie ! CO TO JEST "SHEDDING"?
PILNE!! WAŻNE VIDEO !! Wywiad z prawnikiem: czy mamy do czynienia z eksperymentem medycznym?
UWAGA!! PILNY ALARM - AKTYWIŚCI PROSTO Z IZRAELA!!  VIDEO +18
REJESTRACYJNY PORTAL SZCZEPIONKOWY SPARALIŻOWANY
RAPORT NIK W SPRAWIE WYBORÓW - MORAWIECKI I PIS !! NIEWINNI !! PRZED PROKURATOREM STANIE SZEF POCZTY POLSKIEJ I SZEF WYTWÓRNI PAPIERÓW WARTOŚCIOWYCH :-)
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Hutnicy jeszcze walczą o swoje miejsca pracy, chcą zwrócić się do premiera. Czy zostaną zignorowani?

Kilkuset pracowników huty i związkowców z innych zakładów przemysłowych, z transparentami przeciwko wygaszaniu wielkiego pieca i stalowni protestowało dziś na skrzyżowaniu przed bramą główną kombinatu w Nowej Hucie, po prywatyzacji – oddziału ArcelorMittal Polska.

– Walka, walka, walka, tyle nam zostało – zachęcał protestujących Andrzej Karol, przewodniczący Krajowej Sekcji Hutnictwa NSZZ „Solidarność”. Obietnice polityków już były, tyle, że przed wyborami parlamentarnymi. Wtedy, jak mówili związkowcy dziennikarzom dziś i wcześniej, zarówno samorządowcy, jak i przedstawiciele rządu twierdzili, że robią wszystko, by nie dopuścić do wygaszenia wielkiego pieca. Obecnie już raczej odsyłają do zarządu polskiej odnogi koncernu, a ten 12 listopada zapowiedział, że 23 listopada instalacja w Nowej Hucie przerwie pracę. Jako powody wymienia wojnę handlową z Chinami, nadprodukcję stali na globalnym rynku oraz nadchodzące spowolnienie gospodarcze w całej Unii Europejskiej.

– Nasza nadzieja nie gaśnie. Wygaszenie wielkiego pieca może zapoczątkować katastrofę hutnictwa polskiego, bo to zmniejszy produkcję stali. Nie przestaniemy protestować – mówi zebranym Władysław Kielian, przewodniczący zarządu Komisji Robotniczej Hutników NSZZ „Solidarność”. Związkowiec odwołał jednak planowany wcześniej przemarsz hutników do centrum Nowej Huty. Decyzja ta nie spotkała się z zadowoleniem zebranych. Również wcześniej, podczas zgromadzenia, robotnicy kilkakrotnie przerywali okrzykami przemówienia.

– Kierownictwo związkowe przekonywało, że zrobili wszystko co mogli by uratować Wielki Piec, lecz zostali zdradzeni przez firmę, rząd, polityków UE… Robotnicy reagowali z niechęcią na część przemówień, krzycząc np „za późno”, albo „coście zrobili” – pisze na Facebooku uczestnik demonstracji, pracownik huty i aktywista Alternatywy Socjalistycznej Kacper Pluta.

Z robotnikami z Nowej Huty solidaryzowali się związkowcy z kopalń Jastrzębskiej Spółki Węglowej SA – KWK „Budryk” i KWK „Sośnica”. Podkreślali, że spadek produkcji stali oznacza również mniejsze zapotrzebowanie na koks i węgiel koksowniczy, który jest w nich wydobywany.

Przewodniczący Solidarności’80 w Małopolsce Ryszard Majdzik przekonywał, że będzie jeszcze przekonywał premiera Morawieckiego do repolonizacji hut na terytorium Polski. Także wiceprzewodniczący OPZZ Piotr Ostrowski, którzy przybył do Krakowa na demonstrację, argumentował: To jest sytuacja niespotykana. Trudno sobie wyobrazić, aby premier polskiego rządu nie interweniował w tej sprawie.

Na razie z polityków parlamentarnych zainteresowanie sprawą wyraziła jedynie Lewica. – Jeżeli dla Prawa i Sprawiedliwości godność pracowników jest ważna, to oczekuję od nich realnego działania, które doprowadzi do zatrzymania wygaszenia pieca, a jeżeli to jest niemożliwe, to do wsparcia tych pracowników, którzy stracą pracę tak, aby oni i ich rodziny mogli się czuć bezpiecznie – napisała na Facebooku posłanka Marcelina Zawisza.

Kolejna pikieta hutników odbędzie się 21 listopada. Robotnicy zamierzają również protestować pod kancelarią prezesa rady ministrów w Warszawie.

 

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Hutnicy jeszcze walczą o swoje miejsca pracy, chcą zwrócić się do premiera. Czy zostaną zignorowani?

  1. Oczywiście że zostaną zignorowani. Mało tego zostaną zrobieni w ciula. Ale tak delikatnie że przez jakiś czas będą nawet chwalić Morawieckiego. Zanim się zorientują , będzie za późno. Zawsze tak jest.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: