NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

CBOS: Polacy coraz częściej spotykają się z mową nienawiści

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Z mową nienawiści spotkało się 57 proc. ankietowanych Polaków – podało Centrum Badania Opinii Społecznej, powołując się na ostatnie badania.

„Chcieliśmy się dowiedzieć, w jakim stopniu mowa nienawiści funkcjonuje w świadomości społecznej, jak jest rozumiana oraz gdzie występuje, kto jest jej nadawcą, a kto adresatem” – przekazał CBOS.

CBOS: Polacy coraz częściej spotykają się z mową nienawiści„W Polsce istnieje przyzwolenie na hejt” – uważają eksperci. (Fot. Getty Images)

Z badań wynika, że 57 proc. Polaków spotkało się z mową nienawiści. Obecnie spotykają się z nią częściej, niż jeszcze w 2017 r. – podano.

Najczęściej z mową nienawiści Polacy spotykają się w internecie (65 proc.), na drugim miejscu wymieniają telewizję (57 proc.), na trzecim „zwykłych ludzi na ulicy” (45 proc.).

Wśród osób najczęściej używających mowy nienawiści na pierwszym miejscu wymieniani są użytkownicy internetu (55 proc. badanych), na drugim miejscu są politycy (47 proc.), na trzecim członkowie skrajnych organizacji społecznych (29 proc. badanych).

Przedmiotem nienawiści jest głównie inna niż heteroseksualna orientacja seksualna (64 proc.). Obraźliwe wypowiedzi odnoszą się również do koloru skóry i rasy (46 proc. badanych). Kolejne kategorie dotyczą narodowości i pochodzenia etnicznego oraz wyznania religijnego (41 proc. respondentów).

14 proc. uważa, że „wolność wypowiedzi oznacza, iż można krzywdzić drugą osobę”. (Fot. Getty Images)

Z raportu wynika, że w opinii przeważającej części Polaków „w polskim społeczeństwie istnieje przyzwolenie na hejt – zarówno ten z repertuaru mowy nienawiści, jak i dotyczący przekonań i poglądów politycznych”.

Na pytanie, czy w polskim społeczeństwie istnieje przyzwolenie na obrażanie innych ze względu na takie cechy jak: wiek, płeć, niepełnosprawność, wyznanie, narodowość, rasa, kolor skóry czy orientacja seksualna, 50 proc. respondentów odpowiedziało twierdząco, 44 proc. było przeciwnego zdania, a 6 proc. odpowiedziało, że trudno powiedzieć.

Respondenci zapytani, czy istnieje przyzwolenie na obrażanie innych ze względu na ich przekonania i poglądy polityczne, w większości odpowiedzieli tak (56 proc.), 37 proc. była przeciwnego zdania, a 7 proc. wybrało odpowiedź trudno powiedzieć.

Większość respondentów (82 proc.) wybrała opinię wskazującą, że „wolność słowa gwarantuje swobodę wypowiedzi, pod warunkiem że wygłaszane opinie nie są dla innych ludzi obraźliwe, wyszydzające lub krzywdzące”. 14 proc. było zdania, że „wolność słowa gwarantuje swobodę wypowiedzi, nawet jeśli te opinie są odbierane przez pewne osoby lub grupy jako obraźliwe, wyszydzające, lub krzywdzące”. Zdania na ten temat nie miało 4 proc. pytanych.

zrodlo:londynek.net
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: