M-forum A.V Live.

ARTYKUŁY PRASOWE , NIUS INFO , POLITYKA GOSPODARKA, POLSKA I ŚWIAT , FILMY , REPORTAŻE , STREAM LIVE

Adam Czerniejewski został zamordowany z zimną krwią choć..

OCEŃ TEN WPIS !
DZIĘKUJĘ ZA OCENĘ

Wywiad z rodziną zamordowanego Adasia z Konina Żądamy dymisji komendanta miejskiego policji w Koninie!!!

Screenshot_4.jpg

Screenshot_5.jpg

Screenshot_3.jpg

Screenshot_2.jpg

Szanowni Państwo

podaję z dokładnością aptekarską przebieg zdarzeń, motywy zachowania zamordowanego Adama.

Adam Czerniejewski został zamordowany z zimną krwią choć był niewinny

Screenshot_1

Bezpośrednio przed dramatem ojciec zamordowanego Adasia został dotkliwie pobity przed domem.Sytuacja tak bardzo przestraszyła rodzinę, że zamontowali sobie monitoring przed domem do którego podłączyli 4 kamery.

Warto dodać, że otrzymali mieszkanie socjalne w miejscu cieszącym się niesławą przy ul.Kanałowej. Adaś zebrał swoich kolegów i wymierzył sprawiedliwość sprawcom pobicia taty. Sprawa została zgłoszona na policję, a Adam miał być do niej przesłuchany. Umówił się z dwójką dzieciaków 15 lat na zamianę jakiegoś e papierosa w tym samym czasie konińska policja rozpracowywała szajkę handlarzy narkotyków w okolicach szkoły.

Adam na widok policji ale nie w czasie żadnej kontroli zaczął uciekać-był najpewniej przekonany że zaraz go zatrzymają za pobicie sprawców pobicia taty. Zaczął uciekać na sam tylko widok policjantów. Skąd moja pewność? a no stąd, że gdy już zastrzelono Adama na miejsce przyjechali kryminalni i prosili dzieciaków -Sebastiana i Kacpra o to by założyli kaptury, a następnie porównywali ich wizerunki do jakiegoś monitoringu.

Okazało się, że nie pasują do ustaleń kryminalnych.Później okazywano (z tego dnia) zdjęcia mężczyzny i okazało się, że to nie jest Adam wówczas kryminalni zaczęli się między sobą kłócić. Bezpośredni świadek pokazał mi też rozmowę na messengerze w dniu dramatu kiedy to umawiają się na wymianę e papierosów- to ostatecznie przesądza o tym, że pomylono ludzi i w miejsce rozpracowywanej grupy dealerów i ich klientów pomylono osoby!!!

Za You Tube / Zbigniew Stonoga

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

%d bloggers like this: