NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Kiedy skończy się „pandemia”? Prof. Gut: Raczej nigdy końca nie będzie ☀Autor Gabi☀
TAK WIDZĄ ŚWIAT PO PANDEMII I TAKĄ RZECZYWISTOŚĆ ZAPOWIADAJĄ JAKO NOWĄ NORMALNOŚĆ
Gliński atakuje Bosaka. Zupełnie zbędny minister ośmiesza się na Twitterze [ZOBACZ JAK] ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

USA, Korea Południowa odkładają wspólne ćwiczenie krytykowane przez Koreę Północną

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BANGKOK (AP) – Stany Zjednoczone i Korea Południowa w niedzielę poinformowały, że odraczają wspólne wojskowe ćwiczenia lotnicze, które Korea Północna skrytykowała jako prowokujące.

Sekretarz obrony USA Mark Esper i jego południowokoreański odpowiednik wygłosili to w Bangkoku, gdzie uczestniczyli w konferencji ministrów obrony Azji.

Esper powiedział dziennikarzom, że nie uważa odroczenia za ustępstwo wobec Korei Północnej.

„Podjęliśmy tę decyzję jako akt dobrej woli, aby przyczynić się do stworzenia środowiska sprzyjającego dyplomacji i postępowi w pokoju” – powiedział Esper.

Jeszcze w piątek, gdy Esper był w Seulu, aby skonsultować się z południowokoreańskimi urzędnikami, nie było mowy o odroczeniu ćwiczeń wojskowych, które zostały nazwane Czuwającym Asem.

Seul i Waszyngton ostatnio zmniejszyły to ćwiczenie i zmieniły nazwę, ale Korea Północna zdecydowanie sprzeciwiła się, nazywając to dowodem braku zainteresowania poprawą stosunków.

Północ zażądała zakwaterowania, zanim zgodzi się na wznowienie negocjacji nuklearnych.

Minister obrony Korei Południowej Jeong Kyeong-doo powiedział, że ćwiczenie to zostało odłożone w oczekiwaniu na dalsze konsultacje między Seulem a Waszyngtonem. Nie ustawiono nowej daty.

„Widzę to jako wysiłek podejmowany w dobrej wierze przez Stany Zjednoczone i Republikę Korei w celu umożliwienia pokoju … w celu ułatwienia porozumienia politycznego, umowy, jeśli chcesz, która prowadzi do denuklearyzacji Półwyspu Koreańskiego”, powiedział Esper .

Powiedział, że Seul i Waszyngton zachęcają Koreę Północną „do wykazania tej samej dobrej woli”, gdy rozważa decyzje dotyczące własnego szkolenia wojskowego, ćwiczeń i testów.

Zachęcał również Północ do powrotu do stołu negocjacyjnego „bez warunków wstępnych i bez wahania”.

Esper powiedział, że nawet bez planowanego ćwiczenia sił powietrznych Korei Południowej i Ameryki, oba wojska „pozostaną na wysokim poziomie gotowości” do potencjalnej walki.

Stany Zjednoczone mają w Korei Południowej około 28 000 żołnierzy.

 

zrodlo:apnews,com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: