NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
TAK WIDZĄ ŚWIAT PO PANDEMII I TAKĄ RZECZYWISTOŚĆ ZAPOWIADAJĄ JAKO NOWĄ NORMALNOŚĆ
Kiedy skończy się „pandemia”? Prof. Gut: Raczej nigdy końca nie będzie ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Sudańscy urzędnicy: 6 żołnierzy zabitych w jemeńskim ataku rebeliantów

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

CAIRO (AP) – Urzędnicy w Sudanie powiedzieli w sobotę, że atak rebeliantów jemeńskich zabił sześciu członków sudańskich sił paramilitarnych walczących w Jemenie.

Wspierani przez Iran rebelianci Houthi i koalicja pod przywództwem Arabii Saudyjskiej, która obejmuje siły sudańskie, stoczyły wojnę domową w Jemenie do impasu. Zjednoczone Emiraty Arabskie i Sudan wycofują wojska w ostatnich miesiącach, choć mówią, że nie rezygnują z sojuszu kierowanego przez Arabię Saudyjską.

Urzędnicy powiedzieli, że atak w tym tygodniu miał na celu objęcie stanowiska na granicy saudyjsko-jemeńskiej przez paramilitarne Siły Szybkiego Wsparcia Sudanu lub RSF.

Gen. Mohammed Hamadan Dagalo kieruje RSF, który wyrósł z osławionych bojówek Janjaweed używanych przez byłego autokratycznego prezydenta Omara al-Bashira w konflikcie w Darfurze na początku 2000 roku.

W minionych latach Dagalo, który jest sojusznikiem Arabii Saudyjskiej, zmobilizował tysiące żołnierzy RSF do walki w Jemenie w imieniu Arabii Saudyjskiej i Zjednoczonych Emiratów Arabskich, kręgosłupa koalicji wojskowej.

Koalicja została utworzona w 2015 r., Aby powstrzymać postęp rebeliantów Houthi po przejęciu w 2014 r. Stolicy Jemenu, Sany i prowincji północnych, wypychając międzynarodowo uznany rząd.

Wojska sudańskie rozlokowały się głównie na obszarach przygranicznych Jemenu z Arabią Saudyjską, aby odeprzeć wszelkie ataki Houthi na królestwo.

Urzędnicy powiedzieli, że wojska sudańskie patrolują obszar przygraniczny w środę, kiedy zostali zaatakowani przez Houthi. Co najmniej trzy inne zostały ranne podczas ataku.

Urzędnicy przemawiali pod warunkiem zachowania anonimowości, ponieważ nie byli upoważnieni do informowania mediów.

W środę Zjednoczone Emiraty Arabskie powiedziały, że atak na granicy saudyjsko-jemeńskiej zabił jednego z jego żołnierzy. Nie jest jednak jasne, czy wojska sudańskie zginęły w tym samym ataku, który miał miejsce w regionie Najran w Arabii Saudyjskiej.

Rzecznik koalicji pod przywództwem Arabii Saudyjskiej nie odpowiadał na wezwania o komentarz.

Wojna w Jemenie pochłonęła ponad 100 000 istnień ludzkich, zepchnęła miliony na skraj głodu i wywołała najgorszy kryzys humanitarny na świecie. Arabia Saudyjska i Houthi prowadzą pośrednie, zakulisowe rozmowy, aby zakończyć niszczycielską pięcioletnią wojnę.

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: