NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY!  RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Sencow: Putin chce oddać Ukrainie Donbas na swoich warunkach, aby uczynić z niego obrożę na jej szyi

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ukraiński reżyser i były więzień polityczny w Rosji Ołeh  uważa, że ​​rosyjski prezydent Władimir  chce oddać Ukrainie okupowany Donbas na własnych warunkach – chce jej w ten sposób założyć obrożę na szyję . Reżyser powiedział o tym w wywiadzie dla ukraińskiej redakcji BBC.

„…Putin nie chce go [Donbasu – red.] podarować na zasadzie „zabierzcie go z powrotem, jestem zmęczony”. To nie jest dokładny obraz. Chce narzucić go Ukrainie niczym obrożę na szyję. I trzymać go, aby uczynić z Ukrainy takiego domowego i posłusznego pieska. Ale to nie zadziała. Nasz kraj nie jest psem. Nikogo nie będziemy słuchać, zwłaszcza takiego człowieka. Jesteśmy wolnym narodem i decydujemy o naszym losie” – stwierdził.

Według Sencowa powrót Donbasu na warunkach Putina nic nie da: będą separatyści, wojska rosyjskie i kontrola terytorium bez kontroli Ukrainy. „De iure będzie to jakby . Wciągnie się ukraińskie flagi, uzna się, że to część Ukrainy, której nie będzie kontrolować. W związku z tym można zdjąć sankcje z Rosji, powiedzieć, że  spełniła wszystko, wszystko jest w porządku, ale  na to nie pójdzie” – dodał.

Sencow zwrócił też uwagę, że ​​negocjacje nie są niczym złym, ponieważ są lepsze niż wojna. „Jeśli Zełenskiemu uda się odzyskać naszych więźniów i powstrzymać działania wojenne, powiem, że mamy najlepszego prezydenta, ponieważ jest to naprawdę ważne zadanie. Jeśli to zrobi, będzie bardzo dobrze. A sukces integracji Donbasu pod rządami Putina jest, jakby to powiedzieć, rzeczą niemożliwą. Nie dojdzie do tego” – podkreślił.

Przypomnijmy, Putin powiedział, że Ukraina powinna przedłużyć okres obowiązywania ustawy o szczególnym statusie Donbasu, w przeciwnym wypadku nie widzi „o czym można w ogóle rozmawiać”.

Opr. TB, https://www.bbc.com/

fot. https://www.president.gov.ua/

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: