NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1168 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze:Gaz łzawiący, kule ogniste ogarniają uniwersytet w Hongkongu w nowym starciu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

HONG KONG (AP) – Policja wystrzeliła gaz łzawiący do protestujących trzymających się na Politechnice w Hongkongu, gdy niedzielne starcia zostały wznowione, a ustawodawcy opozycji skrytykowali chińskie wojsko za przyłączenie się do sprzątania w celu usunięcia gruzu z ulic.

Przybyła duża grupa ludzi, aby spróbować oczyścić porośniętą gruzem drogę w pobliżu kampusu, ale protestujący ostrzegli ich.

Policja zamieszek ustawiła się kilkaset metrów dalej i wystrzeliła kilka salw gazu łzawiącego do protestujących, którzy schronili się za ścianą parasoli na całej ulicy.

Spotkanie nastąpiło kilka godzin po intensywnych nocnych starciach, w których obie strony wymieniły gaz łzawiący i bomby benzynowe, które pozostawiły pożary na ulicy. Wielu protestujących wycofało się do kampusu politechnicznego, gdzie zabarykadowali wejścia i utworzyli wąskie punkty kontroli dostępu.

Protestujący, którzy przez większą część ostatniego tygodnia zajmowali kilka dużych kampusów, w dużej mierze wycofali się, z wyjątkiem kontyngentu na Politechnice. Ta grupa blokuje również dostęp do pobliskiego tunelu Cross-Harbour, jednego z trzech głównych tuneli drogowych łączących wyspę Hongkong z resztą miasta.

Gdzie indziej robotnicy i ochotnicy – w tym grupa chińskich żołnierzy, którzy wyszli ze swoich baraków – w sobotę oczyszczali drogi z gruzów, gdy większość protestujących zniknęła.

Były rozproszone incydenty z protestującymi kłócącymi się i zderzającymi z ludźmi mającymi drogi, a w jednym przypadku zrzucającą bombę benzynową w pobliżu City University of Hong Kong.

Ustawodawcy opozycyjni wydali oświadczenie krytykujące chińskie wojsko za przystąpienie do porządków. Wojsko może pomagać w utrzymaniu porządku publicznego, ale tylko na wniosek rządu Hongkongu.

Dziesiątki chińskich żołnierzy, ubranych w czarne szorty i oliwkowe podkoszulki, wybiegło w luźnej formacji w pobliżu Uniwersytetu Baptystów w Hongkongu i podniosło kostkę brukową, skały i inne przeszkody, które zagracały ulicę

Rząd Hongkongu powiedział, że nie poprosił o pomoc wojska, opisując to jako dobrowolną działalność społeczności.

Biuro Edukacji ogłosiło, że klasy od przedszkola do liceum zostaną ponownie zawieszone w poniedziałek ze względów bezpieczeństwa.

Zajęcia zostały odwołane od czwartku, po tym jak biuro spotkało się z krytyką za to, że nie zrobiło tego wcześniej.

Antyrządowe protesty w mieście trwają od ponad pięciu miesięcy.

Zostały one zainspirowane decyzją rządu o przedłożeniu ustawodawstwa, które pozwoliłoby na ekstradycję podejrzanych o przestępstwa na kontynent. Aktywiści postrzegali to jako erozję autonomii Hongkongu w ramach formuły „jeden kraj, dwa systemy” wprowadzonej w 1997 r., Kiedy Wielka Brytania zwróciła terytorium Chinom.

Ustawa została wycofana, ale protesty przerodziły się w szerszy ruch oporu przeciwko temu, co komunistyczne Chiny postrzegają jako rosnącą kontrolę Hongkongu, a także apele o pełną demokrację dla tego terytorium.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: