NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
CO MÓWIŁ O III R.P MINISTER Mieczysław Wilczek ZANIM "ZDECYDOWAŁ SIĘ " WYSKOCZYĆ Z 12 PIETRA HOTELU W WARSZAWIE ?
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Iran TV: najwyższy przywódca wspiera rząd w podwyżkach cen gazu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

DUBAJ, Zjednoczone Emiraty Arabskie (AP) – najwyższy przywódca Iranu popiera decyzję rządu o podwyższeniu cen benzyny i mówi, że osoby podpalające własność publiczną podczas protestów przeciwko podwyżkom to „bandyci” wspierani przez wrogów Iranu, donosi telewizja państwowa Niedziela.

Komentarze Ajatollaha Alego Chamenei pojawiły się dzień po tym, jak protestujący rozgniewani przez Iran, podnosząc ustalone przez rząd ceny benzyny o 50%, zablokowali ruch w dużych miastach i czasami starli się z policją. Stało się to po nocy demonstracji przerywanych ostrzałem z użyciem siły, które podobno zabiły co najmniej jedną osobę.

Raport zacytował Chamenei, mówiąc, że tych brutalnych protestujących poparli kontrrewolucjoniści i wrogowie Iranu za granicą. Chamenei przyznał również, że niektórzy byli zaniepokojeni wyższymi cenami.

Wzywał siły bezpieczeństwa, by „realizowały swoje zadania”, bez opracowywania.

Opis Chamenei niektórych protestujących i jego instrukcje dla sił bezpieczeństwa sugerują, że władze mogą przygotowywać się do stłumienia demonstracji, które rozpoczęły się w piątek i szybko rozprzestrzeniły się po całym kraju.

Protesty ponownie wywierały nacisk na rząd Iranu, który walczy o przezwyciężenie sankcji USA dławiących gospodarkę tego kraju po tym, jak prezydent Donald Trump jednostronnie wycofał Amerykę z umowy nuklearnej Teheranu z mocarstwami światowymi ponad rok temu.

Ostatnie demonstracje, choć w dużej mierze pokojowe, przerodziły się w przemoc w kilku przypadkach, a filmy online miały pokazywać funkcjonariuszy policji strzelających gazem łzawiącym do protestujących i mobów podpalających.

Stanowią ryzyko polityczne dla prezydenta Hassana Rouhaniego przed lutowymi wyborami parlamentarnymi, ale wykazują także powszechny gniew wśród 80 milionów ludzi w Iranie, którzy stracili swoje oszczędności w wyniku ograniczonej liczby miejsc pracy i upadku waluty krajowej – rial.

Demonstracje odbyły się w kilkunastu miastach w ciągu kilku godzin po decyzji Rouhani we wczesnym piątku o zmniejszeniu dopłat do benzyny w celu sfinansowania rozdania pieniędzy biednym Iranowi. Benzyna w kraju nadal należy do najtańszych na świecie, a nowe ceny skaczą do co najmniej 15 000 rialów za litr gazu – o 50% więcej niż dzień wcześniej. To 13 centów za litr, czyli około 50 centów za galon. Dla porównania, galon zwykłej benzyny w USA kosztuje 2,60 USD.

Najpopularniejsze w AP News
E-mail pokazuje właściwość Trumpa nie wśród oryginalnych witryn G-7
Noseda w najlepszym wydaniu podnosi National Symphony Orchestra
Żona założyciela White Helmets nie mogła opuścić Turcji
autor: Taboola

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: