NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

IRAN – PALIWA TYLKO W OGRANICZONYCH ILOŚCIACH – SZOK TO INFORMACJA JAK ” BRAK DREWNA W LESIE”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Irańczycy przeciwko racjonowaniu benzyny

Decyzja irańskich władz o racjonowaniu benzyny i sporym wzroście jej cen nie spodobała się społeczeństwu, stąd co najmniej w kilku tamtejszych miastach doszło do zamieszek. Polityka rządu nie spodobała się również parlamentowi, ponieważ zdaniem posłów zmiany mają być zbyt radykalne i dodatkowo przyjęte z pominięciem ich opinii.

Szef rządowej agencji planowania i budżetu, Mohammad Bagher Nobakht, poinformował wczoraj o wprowadzeniu nowych rządowych obostrzeń dotyczących dostępu do paliwa. Ma ono być od teraz racjonowane, zaś zakup benzyny poza wyznaczone limity będzie kosztował dużo więcej niż miało to miejsce dotychczas. W ten sposób władze Iranu chcą ograniczyć proceder wywożenia paliwa przez Irańczyków do sąsiednich państw, a także zamierzają przeznaczyć zyski z jego sprzedaży na rzecz zapomóg dla 70 proc. obywateli kraju.

Decyzja irańskich władz spotkała się z dezaprobatą parlamentarzystów. Uważają oni, że polityka rządu nie została wcześniej uzgodniona właśnie z nimi, oznacza zbyt radykalne podwyżki, a przede wszystkim została ona narzucona bez wcześniejszego powiadomienia społeczeństwa. Stąd część członków parlamentu zamierza podjąć kroki w celu powstrzymania racjonowania benzyny.

Na podwyżki cen zareagowało również społeczeństwo, stąd w wielu irańskich miastach doszło do sporych zamieszek, lub przynajmniej demonstracji wyrażających dezaprobatę wobec działań władz. Według medialnych doniesień śmierć w protestach w mieście Sirdżan poniosła jedna osoba, zaś miała ona zostać zastrzelona w nie do końca wyjaśnionych okolicznościach. Ponadto Irańczycy manifestowali w Abadanie, Ahvazie, Bandar Abbas, Birjandzie, Gachsaranie, Choramszahrze, Mahszahrze, Maszhadzie i Szirazie.

Iran dotychczas zachowywał jedne z najniższych cen benzyny na świecie, co ma oczywiście związek z jego bogatymi złożami ropy naftowej. Sankcje ekonomiczne ze strony Stanów Zjednoczonych powodują jednak, że liczba odbiorców surowca jest bardzo ograniczona, natomiast sam kraj znajduje się w gospodarczej recesji. To wpływa oczywiście negatywnie na sytuację ekonomiczną Irańczyków.

Na podstawie: presstv.com, aljazeera.com.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: