NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Domniemany rewolwerowiec, ofiara wśród 6 oskarżonych po strzelaninie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Sześciu mężczyzn zostało oskarżonych po strzelaninie w meczu futbolu w liceum w New Jersey, który krytycznie zranił 10-letniego chłopca i posłał graczy i tłum ludzi w panikę.

Ibn Abdullah, 27 lat, był celem strzelaniny w piątek wieczorem i został oskarżony, ponieważ znaleziono przy nim broń, gdy ratownicy poszli mu z pomocą, jak podały władze. Jest w stabilnym stanie i będzie przechodził operację.

10-latek pozostał w stanie krytycznym w sobotę. 15-letni chłopiec został leczony z powodu zranienia.

Strzelanie odbyło się na trybunach piątkowego meczu playoff między Camden Panthers a Pleasantville Greyhounds. Władze oświadczyły, że nie wydaje się, aby którykolwiek z oskarżonych mężczyzn miał jakikolwiek związek z grą.

„Nasza społeczność nie zostanie uwięziona przez kilku idiotów, którzy zamierzają zagrozić naszemu bezpieczeństwu i bezpieczeństwu naszych dzieci” – powiedział prokurator okręgu Atlantic Damon Tyner w komunikacie prasowym.

Tyner powiedział, że strzelanie to „drobna zemsta przeciwko sobie”.

Alvin Wyatt, lat 31, z Atlantic City, został oskarżony o trzy przypadki usiłowania zabójstwa i dwa rodzaje broni. Został schwytany na boisku piłkarskim chwilę po strzelaninie przez oficera Pleasantville, który był częścią bezpieczeństwa gry.

Trzej inni mężczyźni stają w obliczu zarzutów związanych z bronią, a czwarty stawia czoła broniom i wymykającym się zarzutom.

W sobotę nie było wiadomo, czy którykolwiek z sześciu zatrzymał prawników.

Kiedy rozległy się strzały, spanikowani widzowie i niektórzy gracze zburzyli płot w pośpiechu, aby uciec z boiska. Według Jonathana Diego, który brał udział w grze w Pleasantville, niedaleko Atlantic City, niektóre dzieci były odseparowane od rodziców, a inni trzymali je mocno, aby nie dopadły ich ucieczki.

„To był chaos, dosłownie ludzie uciekali falami”, powiedział Diego, który pomógł trenować młodzieżową drużynę piłkarską Pleasantville zaangażowaną w grę, w której trzy osoby zostały zastrzelone i zranione w 2005 roku. Ta sama drużyna ćwiczyła w 2015 roku, kiedy widz został zastrzelony, ale przeżył.

Diego powiedział, że jego przyjaciel, emerytowany sanitariusz, udzielił pierwszej pomocy zastrzelonemu młodemu chłopcu.

W filmie z Jersey Sports Zone słychać co najmniej sześć strzałów, które pokazują, że gracze zatrzymują się w trakcie gry, patrzą na trybuny, a następnie odwracają się i biegają.

Urzędnicy powiedzieli, że gra zostanie wznowiona we wtorek na neutralnym polu, bez widzów dozwolonych.

Gubernator New Jersey Phil Murphy ubolewał nad przemocą.

„Ostatnia noc była ostrym przypomnieniem, że żadna społeczność nie jest odporna na przemoc z broni palnej i że nie możemy nigdy rezygnować z naszych wysiłków, aby zapobiec tak bezsensownym czynom” – powiedział w sobotę Murphy.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: