NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
CO MÓWIŁ O III R.P MINISTER Mieczysław Wilczek ZANIM "ZDECYDOWAŁ SIĘ " WYSKOCZYĆ Z 12 PIETRA HOTELU W WARSZAWIE ?
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Czesi wykorzystują rocznicę Aksamitnej Rewolucji, by naciskać na PM

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

PRAGA (AP) – Około ćwierć miliona Czechów zebrało się w 30. rocznicę Aksamitnej Rewolucji, która zakończyła dziesięciolecia rządów komunistycznych w kraju, aby dać premierowi Andrejowi Babisowi ultimatum – sprzedaj swój biznes lub rzuć pracę.

Protestujący z całych Czech uczestniczyli w sobotniej demonstracji, drugim masowym proteście przeciwko Babisowi w parku Letna, miejscu masowych spotkań w 1989 r., Które znacznie przyczyniły się do upadku komunizmu.

Według szacunków policji w demonstracji wzięło udział około 250 000 osób.

Demonstranci postrzegają populistycznego miliardera i jego sojusznika, prorosyjskiego prezydenta Milosa Zemana, jako zagrożenie dla demokracji. Dali Babisowi termin 31 grudnia na pozbycie się jego imperium biznesowego i medialnego lub rezygnację.

„Nie poddamy się, dopóki nie odejdziesz” – powiedział Mikulas Minar, student, który zawiesił studia, aby poprowadzić grupę o nazwie Million Moments for Democracy, która organizuje demonstracje przeciwko Babis.

Babis był zobowiązany do przeniesienia własności swoich firm, które obejmują konglomerat około 250 firm i dwóch głównych gazet, do dwóch funduszy powierniczych w lutym 2017 r.

Ale jego krytycy, w tym Transparency International, twierdzą, że nadal zachowuje kontrolę, a wstępny raport Unii Europejskiej wyciekł do mediów, stwierdził to samo, mówiąc, że Babis może wpływać na unijne dotacje, które otrzymują firmy.

Babis zaprzecza nadużyciom i mówi, że nie ma powodu do rezygnacji.

„To wspaniale, że ludzie mogą wyrażać swoje opinie, a nikt ich nie prześladuje i nie atakuje” – powiedział Babis.

Ponad 250 000 było na poprzednim wiecu w tym samym miejscu w czerwcu, co było uważane za największy protest antyrządowy od końca komunizmu.

„Zrezygnuj, zrezygnuj”, skandował tłum, stojąc przed sztandarem na dużej scenie z napisem „Chcemy zdrowej demokracji”.

Babis stoi również w obliczu zarzutów, że współpracował z tajną policją Czechosłowacji przed 1989 r. I został skrytykowany za podpisaną przez niego w lipcu ubiegłego roku umowę o podziale władzy, która dała partii komunistycznej rolę w rządzeniu po raz pierwszy od czasu aksamitnej rewolucji.

Komuniści nie są częścią mniejszościowego koalicji rządu centrowego ruchu ANO Babisa i lewicujących socjaldemokratów, ale umożliwili tworzenie rządu, wspierając go w głosowaniu nad wotum zaufania.

Ruch Babisa wygrał wybory parlamentarne w październiku 2017 r., Ale jego pierwszy rząd mniejszościowy stracił głosowanie nad wotum zaufania w styczniu 2018 r. I musiał zrezygnować. Zeman poprosił go o ponowne utworzenie rządu.

„Jestem tutaj, ponieważ uważam Babisa i Zemana za zło” – powiedział Zbynek Fiedler, który wraz z przyjaciółmi podróżował 350 kilometrów ze wschodniej Ostrawy do Pragi.

„Niszczą nasze społeczeństwo” – powiedział 68-letni emeryt.

Organizatorzy mają ogłosić nową falę protestów 7 stycznia, jeśli Babis nie spełni ich żądań.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: