NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Lotnisko w Denver zapisem nadchodzącego ludobójstwa i schronieniem dla elit w czasie depopulacji. ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Były jordański minister zdrowia, dr Zaid Hamzeh W WYWIADZIE – „TAK POPIERALIŚMY HITLERA BO NIENAWIDZIŁ ŻYDÓW „

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

„Popieraliśmy Hitlera, ponieważ nienawidził Żydów”

Były jordański minister zdrowia, dr Zaid Hamzeh, powiedział, że przyszłe pokolenia Arabów muszą cierpieć, zanim nastąpi postęp. Ponadto powiedział, że popierał Adolfa Hitlera podczas II Wojny Światowej, podobnie jak inni Arabowie. Oto fragmenty wywiadu w A One TV (Jordania).

Dziennikarz: Po wszystkich tych latach, czy spodziewał się pan zobaczyć to, co zdarzyło się w ostatnich czasach? Czy oczekiwał pan w latach 1940, 50 i 60, że dojdziemy do tego, gdzie jesteśmy teraz?

Zaid Hamzeh: Z całą skromnością muszę odpowiedzieć „tak”. To nie jest proroctwo… To było oparte na politycznej i historycznej analizie. Inne narody poczyniły postępy po cierpieniu przez stulecia.

Stulecia? Wiec powinniśmy pozostawić to naszym dzieciom i dzieciom naszych dzieci? Ale my chcemy rozwiązać problem teraz.

Muszą cierpieć, tak jak inne narody, które przeszły wojny i przegrały… Jesteśmy zasmuceni wobec męczenników i ofiar, jakie tracimy, ale inne narody zapłaciły za postęp cenę milionów ludzi. Milionów! Ostatnio, w pierwszej i drugiej wojnie światowej. (…)

Czy pamięta pan II Wojnę Światową?

Oczywiście. Miałem dokładnie dziewięć lat…

Czy popierał pan Hitlera, jak wszyscy Arabowie?

Tak. Pierwsza demonstracja, w jakiej uczestniczyłem… Zabrali nas z czwartej klasy. Miałem dokładnie dziewięć lat. Zapytałem „Za czym jest ta demonstracja?”. Hasłem było: „Precz z X, ale niech żyje Abu Ali!” Abu Ali odnosiło się do Hitlera, ale nie wiedzieliśmy tego. Nie powiedzieli nam. Wyszliśmy na ulice, żeby poprzeć go, kiedy rewolucja Raszida Ali Al-Gailaniego wybuchła w Iraku. Popieraliśmy rewolucję i oczywiście, popieraliśmy Hitlera, ponieważ nienawidził Żydów, a my jesteśmy wściekli na Żydów od tamtych dni.

Czy to była rzeczywiście przyczyna, czy też było tak, bo my Arabowie z natury… My kochamy dyktatorów. (…) Kochamy ludzi, którzy zabijają i masakrują. Uważamy to za oznakę męskości.

Niestety, wielu ludzi to robi, ale nie powinniśmy generalizować. (…) Ale jeśli chodzi o dyktatorów, ma pan rację. Chwalimy dyktatora i chcemy, żeby wrócił. Chcemy, żeby przybył jadąc na białym koniu i wyzwolił kraj, podczas gdy ludzie drzemią albo przyglądają się z boku.

Tłumaczenie MEMRI; źródło: https://www2.memri.org

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “Były jordański minister zdrowia, dr Zaid Hamzeh W WYWIADZIE – „TAK POPIERALIŚMY HITLERA BO NIENAWIDZIŁ ŻYDÓW „

  1. To już jest psychiatryk ale tak to jest w życiu.

    Każdy dostaje to na co zasługuje. lubią mordować to są mordowani, jak kradną to ktoś ich okradnie itp.. Polacy lubią cierpiec na krzyżu i cierpią do dzisiaj. Więc każdy ma to co chce. Było się nie odcinać od korzeni to wzięto watykan. Teraz mochery i fanatycy mają przemoć, wieki zniszczenia. Więc po co narzekać?

    Czy mi ich szkoda? NIE. Tym rządzą brutalne prawa życia.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: