NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

ALARM!!! ROZSYŁAĆ!!!! Polacy PODSTĘPNIE wysyłani na misję do Afryki z której nie wrócą by Żydzi mogli bezoporowo przejąć Polskę!!!???

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Szanowni Państwo,

Dopiero teraz po obejrzeniu wstrzasających wieści z kanału: „W całej Polsce alarm i stan gotowości! O co chodzi?”

uzmysłowiłam sobie znaczenie snu jaki ostatnio miałam…. Przypominiałam sobie że kilka dni temu miałam sen o podstępnym wysyłaniu Polaków na MISJE do Afryki!!! Było w tym śnie słowo „misja” które ja błędnie skojarzyłam z misją katolicką…. W tym moim śnie mówiono im że to na krótki okres, ale prawda była taka że oni stamtąd chcieli wrócić ale nie mogli….  Taka jest PRAWDA! WSTRZĄSAJACA! Teraz rozumiem dlaczego miałam ten sen. Polacy! Jeśli Wam mówią że jedziecie na MISJE czy SZKOLENIE do Afryki na krótki okres to wiedzcie że Wy stamtąd nie wrócicie! Jestem przekonana że Polscy wojskowi i rezerwiści są w ostatnich tygodniach masowo mobilizowani i wysyłani na pustynię by w ostatnim etapie przejęcia Polski przez Izraelitów przypadkiem temu nie przeszkodzili!

Teresa Garland, 17 XI 2019r.

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2019/11/17/alarm-rozsylac-polacy-podstepnie-wysylani-na-misje-do-afryki-z-ktorej-nie-wroca-by-zydzi-mogli-bezoporowo-przejac-polske/

Potrzebujemy PILNIE nowej Norymbergi! APEL o Społeczny Trybunał Stanu! Polacy chętni na Sędziów i Prokuratorów PILNIE poszukiwani!

Potrzebujemy PILNIE nowej Norymbergi! APEL o Społeczny Trybunał Stanu! Polacy chętni na Sędziów i Prokuratorów PILNIE poszukiwani!

Szanowni Państwo, Państwowy Trybunał Stanu nie działa. Jest fikcją. Jeśli chcemy przywrócić w naszym kraju ład, sprawiedliwość i porządek prawny oparty na celu prawa jakim jest dobro człowieka to uważam że musimy wziąć stery we własne ręce i SAMODZIELNIE dokonać osądu działań  dotychczasowych władz i SAMODZIELNIE konkretne osoby ukarać. NIKT TEGO ZA NAS NIE ZROBI!  Czyż nie widać już gołym okiem że obecne władze na Polskę poddają nasz kraj bez walki OBCYM? Czyż nie słyszymy głosów że Polscy wojskowi i rezerwiści są w ostatnich tygodniach masowo mobilizowani i wysyłani na pustynię by w ostatnim etapie przejęcia Polski przez Izraelitów przypadkiem temu nie przeszkodzili? LINK: „W całej Polsce alarm i stan gotowości! O co chodzi?”

W związku ze zdradą rządu oraz z dewiacjami i zaniedbaniami w sferze istniejącego obecnie tzw. Systemu sprawiedliwości w Polsce, w kwestii ochrony Naturalnych Praw Człowieka i Obywatela, w kwestii ochrony wolności i godności człowieka, co skutkuje biedą, wyzyskiem, krzywdą ludzką, upadkiem moralnym i duchowym Polaków oraz ludobójstwem pod wszelkimi formami, uważam że powinniśmy jako świadomi i odpowiedzialni obywatele utworzyć na podstawie Konstytucji z 1997r. (art.1,2,4,8,32,82,173) SPOŁECZNY alternatywny OBIEKTYWNY SYSTEM SPRAWIEDLIWOŚCI.

Źródłami prawa dla w/w alternatywnego systemu sprawiedliwości powinny być:  Konstytucja RP z 1997r., Powszechna Deklaracja Praw Człowieka ONZ, Dekalog, Prawo Naturalne, Sumienie, Prawo rzymskie, Encyklika Centesimus Annus, Ewangelia Nowego Testamentu, Kodeks Karny i prawo stanowione o ile nie są one SPRZECZNE z Konstytucją i z Prawem Naturalnym. Prawo powinno służyć dobru człowieka z punktu widzenia jego natury duchowo-cielesnej, jego naturalnej skłonności do czynienia dobra oraz życiowego celu jakim jest rozwój materialny, intelektualny, duchowy.

Należy PILNIE utworzyć Społeczny Trybunał Stanu, Społeczny Urząd do Spraw Nadużyć Władzy oraz Społeczne Biuro Informacji o Winnych.

Społeczny Urząd do Spraw Nadużyć Władzy będzie zajmował się przygotowywaniem aktów oskarżenia dla konkretnych osób które działały w przeszłości i działają do tej pory na szkodę Państwa i Narodu Polskiego. Zajmie się zbieraniem materiałów, ich weryfikacją, zaopiniuje je i skieruje je do Społecznego Trybunału Stanu.

Społeczny Trybunał Stanu będzie opiniował przygotowane akty oskarżenia. Wyroki będą wyegzekwowane w niepodległym Państwie Polskim lub przez organizacje walczące o Wolną Polskę.

Społeczne Biuro Informacji o Winnych będzie informowało opinię publiczną na bieżąco o kolejnych winnych nadużyć którzy powinni być ukarani.

Poniżej Projekt Dekretu Konstytuującego Społeczny Trybunał Stanu. Odważnych i chętnych do utworzenia Społecznego Trybunału Stanu zapraszam do kontaktu ze mną. Teresa Garland  tel. 697357009. Wybieram się na Błonia Krakowskie w dniu 24 XI 2019r. Ktoś zza kulis….??? ale nie wiadomo kto??? Organizuje tam pewną inicjatywę…..

SPOŁECZNY SYSTEM SPRAWIEDLIWOŚCI – Preambuła

Art.1 Konstytucji z 1997r. mówi jasno: „Rzeczpospolita Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli.” Tymczasem organy tworzące i egzekwujące w Polsce prawo zamienili Rzeczpospolitą w dobro prywatne starannie wyselekcjonowanej garstki ludzi z wielką szkodą i stratami dla całego społeczeństwa Polskiego.

Art.175 p.1 Konstytucji z r.1997 mówi jasno: „Wymiar SPRAWIEDLIWOŚCI w Rzeczypospolitej Polskiej sprawują Sąd Najwyższy, sądy powszechne, sądy administracyjne oraz sądy wojskowe”. W/w artykuł z Konstytucji mówi jasno o wymiarze SPRAWIEDLIWOŚCI. Tymczasem instytucje wymienione w powyższym artykule Konstytucji czyli Sąd Najwyższy, sądy powszechne oraz sądy administracyjne, nie stosują względem władz, polityków oraz względem zwykłych obywateli ani PRAWA ani SPRAWIEDLIWOŚCI. Powyższe instytucje sądownicze ogłaszają jedynie ich subiektywne oparte na marksistowsko-talmudyczno-protestanckim prawie niesprawiedliwe i bezprawne wyroki. Wyroki służące interesom i bogaceniu się zarządzających Polską krajowych klik i ich zagranicznym mocodawcom. Mamy w Polsce prawniczy „Marksizm który ogłosił prawo jako „dyktat klasy panującej” pozbawiając prawo sprawiedliwości i rozumu wprowadzając omnipotencję państwa instrumentalizującego” (o.Krąpiec „Człowiek i polityka”)

W ramach SPOŁECZNEGO SYSTEMU SPRAWIEDLIWOŚCI będą działać SPOŁECZNE

SĄDY OKRĘGOWE, SPOŁECZNY URZĄD DO SPRAW NADUŻYĆ WŁADZY, SPOŁECZNY TRYBUNAŁ STANU oraz SPOŁECZNE BIURO INFORMACJI O WINNYCH.

SPOŁECZNE SĄDY OKRĘGOWE będą osądzały sprawy zwykłych obywateli w których wydane zostały niesprawiedliwe wyroki łamiące naturalne prawa człowieka i zasady sprawiedliwości społecznej. Proponuję aby tą kwestią zajęły się Krajowe Sądy Obywatelskie pod przewodnictwem Pana Mirosława Araka – Sędziego Pokoju.

SPOŁECZNY TRYBUNAŁ STANU będzie osądzał w związku z pełnionymi funkcjami: władzę, polityków, urzędników państwowych, pracowników budżetówki, aparat biurokratyczny państwa, aparat samorządowy, sądownictwo, resorty siłowe. Społeczny Trybunał Stanu będzie nową Norymbergą. Wydawane wyroki będą od momentu ich wydania prawomocne i niezaskarżalne.

Proponuję Przewodnictwo w randze Prezesa Społecznego Trybunału Stanu Panu Posłowi Robertowi Majce. Jestem w tej kwestii otwarta z nim na współpracę. Na pozycję głównego Prokuratora z ramienia Społecznego Urzędu do Spraw Nadużyć Władzy proponuję Janusza Górzyńskiego. Bardzo proszę o zgłaszanie Państwa kandydatów na stanowiska Sędziów i Prokuratorów Społecznych. Proszę również o uwagi w kwestii poniższego projektu. Projekt oparty jest na istniejącym już w Polsce w przeszłości Najwyższym Trybunale Narodowym tzw. Polska Norymbergą zaraz po II-giej Wojnie Światowej.

LINK: POLSKA NORYMBERGA D19460327

Projekt – 3xS – SPOŁECZNY SYSTEM SPRAWIEDLIWOŚCI

W dniu …… dekretem nr …… TYMCZASOWEJ RADY STANU NARODU

POLSKIEGO – SPOŁECZNY KOMITET KONSTYTUCYJNY o SPOŁECZNYM TRYBUNALE STANU ustanawia:

Art.1

Powołuje się bez stałej siedziby Społeczny Trybunał Stanu, Społeczny Urząd do Spraw Nadużyć Władzy tj. Prokuraturę Społecznego Trybunału Stanu oraz Społeczne Biuro Informacji o Winnych które będzie informowało opinię publiczną na bieżąco o kolejnych winnych nadużyć którzy powinni być ukarani. Wykonanie powierza się Prezesowi Stowarzyszenia Demokracja i Sprawiedliwość w ramach Stowarzyszenia Trybunału Narodowego. Prezesa Społecznego Trybunału Stanu, Prokuratora Głównego oraz Koordynatora Społecznego Biura Informacji o Winnych mianuje Prezydium Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego – Społecznego Komitetu Konstytucyjnego.

Art.2

Społeczny Trybunał Stanu jest sądem ławniczym. Składa się z siedmiu członków. W skład wchodzą: Sędziowie Społeczni, Sędziowie Pokoju, ławnicy z ludu. Wszyscy są mianowani przez Prezesa Stowarzyszenia Demokracja i Sprawiedliwość na prośbę Prezydium Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego – Społecznego Komitetu Konstytucyjnego.

Art.3

Prokuratura Społecznego Trybunału Stanu składa się ze społeczników. Prokuratora Głównego i pozostałych Prokuratorów powołuje Prezydium Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego – SKK.

Art.4

Sprawowanie czynności Sędziego orzekającego w sądach powszechnych nie jest przeszkodą do sprawowania czynności Sędziego Społecznego Trybunału Stanu.

Art.5

Sprawowanie czynności Prokuratora sądu powszechnego nie jest przeszkodą do sprawowania czynności Prokuratora Społecznego Trybunału Stanu.

Art.6

Listę ławników ustala Prezydium Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego – SKK.

Art.7

Prezydium Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego – SKK może odwołać Sędziego, Prokuratora lub ławnika.

Art.8

Urzędników sekretariatów Społecznego Trybunału Stanu powołuje Prezes Stowarzyszenia Demokracja i Sprawiedliwość.

Art.9

Społeczny Trybunał Stanu orzeka na rozprawie w składzie siedmiu członków tj. Sędziów Społecznych, Sędziów Pokoju, ławników. Na każdym posiedzeniu jest wyznaczany Przewodniczący. Pierwsza rozprawa jest niejawna. Pełna jawność śledztwa następuje na drugiej rozprawie jeśli oskarżony na pierwszą rozprawę niejawną się nie zgłosi, nie wyrazi skruchy i nie zadośćuczyni za popełnione krzywdy. Ogłoszenie wyroku jest jawne. W orzecznictwie tj. podczas wydawania wyroków obowiązuje jednomyślność czyli konsensus.

Art.10

Sędziowie Społeczni, Sędziowie Pokoju, ławnicy i Prokuratorzy Społeczni w sprawowaniu czynności określonych w niniejszym dekrecie, zrównani są w prawach z Sędziami, Pierwszym Prokuratorem i Prokuratorami Sądu Najwyższego.

Art.11

Ławnicy, Sędziowie Pokoju i Sędziowie Społeczni w sprawowaniu czynności są niezawiśli i podlegają tylko prawom na podstawie których osądzają. Tu wykaz praw: Konstytucja RP z 1997r., Powszechna Deklaracja Praw Człowieka ONZ, Dekalog, Prawo Naturalne, Sumienie, Prawo rzymskie, Encyklika Centesimus Annus, Ewangelia Nowego Testamentu, Kodeks Karny i prawo stanowione o ile nie są one SPRZECZNE z Konstytucją i z Prawem Naturalnym. Podczas pełnienia czynności na rozprawie mają prawa i obowiązki Sędziego, należącego do składu orzekającego.

Art.12

Społeczny Trybunał Stanu rozpoznaje sprawy godzące w wolność i godność człowieka, w Naturalne Prawa Człowieka i Obywatela, Prawa Narodów do samostanowienia oraz sprawy związane z wszelką  działalnością na szkodę Narodu i Państwa Polskiego.

Art.13

W postępowaniu przed Społecznym Trybunałem Stanu stosuje się odpowiednio przepisy kodeksu postępowania karnego, o ile przepisy niniejszego dekretu nie stanowią inaczej.

Art.14

W sprawach należących do właściwości Społecznego Trybunału Stanu, Prokurator Społecznego Trybunału Stanu może zastosować środki zapobiegawcze uchylania się od sądu. Na postanowienie Prokuratora służy zażalenie do Społecznego Trybunału Stanu.

Art.15

Prokurator Społecznego Trybunału Stanu może przeprowadzić dochodzenie bądź bezpośrednio, bądź za pośrednictwem Prokuratora Sądu Okręgowego, organów bezpieczeństwa publicznego lub Policji, bądź też zwrócić się o dokonanie poszczególnych czynności sądowych do powołanych przez Stowarzyszenia Demokracja i Sprawiedliwość na wniosek Tymczasowej Rady Stanu – Społecznych Sędziów Śledczych lub do sądów powszechnych.

Art.16

Na wniosek Prokuratora Społecznego Trybunału Stanu prowadzi się śledztwo. Właściwy jest społeczny Sędzia śledczy do którego prokurator Trybunału skieruje wniosek o wszczęcie śledztwa.

Art.17

Nie stosuje się przepisów o sprzeciwie przeciwko aktowi oskarżenia.

Art.18

Celem zabezpieczenia grożącej oskarżonemu konfiskaty lub grzywny Prokurator Społecznego Trybunału Stanu może już w toku dochodzenia zarządzić zajęcie w całości lub części majątku oskarżonego. Na postanowienie Prokuratora służy zażalenie do Społecznego Trybunału Stanu.

Art.19

Wolno odczytywać na rozprawie zapiski dochodzenia oraz wszelkie dokumenty urzędowe lub prywatne.

Art.20

Udział obrońcy w każdej rozprawie jest konieczny. Jeżeli oskarżony nie ma obrońcy z wyboru, Prezes Społecznego Trybunału Stanu wyznacza mu obrońcę społecznego, obywatela polskiego zamieszkałego na terenie Państwa Polskiego. Obrońcą z wyboru może być każdy obywatel polski. Prawo wyboru obrońcy służy także ojcu, matce, opiekunowi, małżonkowi, dzieciom i rodzeństwu oskarżonego.

Art.21

Osoba powołana do obrony, sędziowie, ławnicy i prokuratorzy nie otrzymują za swe czynności i za stracony czas wynagrodzenia.

Art.22

Nieujęcie oskarżonego nie stoi na przeszkodzie wniesienia aktu oskarżenia i rozpoznaniu sprawy pod jego nieobecność. Zapadłego wyroku nie uważa się za zaoczny.

Art.23

Wznowienie postępowania zakończonego prawomocnym wyrokiem, może nastąpić na korzyść oskarżonego również w przypadku przytoczenia takich nowych faktów i dowodów, nieznanych przedtem sądowi, które bądź same, bądź w związku z innymi stwierdzają, że oskarżony jest niewinny albo że skazano go za przestępstwo cięższe niż to, które popełnił.

Art.24

Sąd zawsze sporządza na pismie wyrok z uzasadnieniem.

Art.25

Ogłoszenie sentencji wyroku następuje po sporządzeniu na piśmie wyroku z uzasadnieniem. Termin wynosi 7 dni.

Art.26

Wyroki i Postanowienia Społecznego Trybunału Stanu są ostateczne.

Art.27

Skazanemu przysługuje prawo wniesienia prośby o ułaskawienie do Prezydenta Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego – Społecznego Komitetu Konstytucyjnego.

Art.28

Orzeczenia Społecznego Trybunału Stanu wykonuje Prokurator na zlecenie Przewodniczącego posiedzenia w danej sprawie.

Art.29

Wykonanie wyroków: Wydawane wyroki będą od momentu ich wydania prawomocne i niezaskarżalne. Wyroki będą wyegzekwowane w niepodległym Państwie Polskim lub przez organizacje walczące o Wolną Polskę.

Art.30

Niniejszy dekret wchodzi w życie z dniem jego ogłoszenia.

Podsumowanie wczorajszego Komunikatu-Ostrzeżenia!!

 

you tube

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

One thought on “ALARM!!! ROZSYŁAĆ!!!! Polacy PODSTĘPNIE wysyłani na misję do Afryki z której nie wrócą by Żydzi mogli bezoporowo przejąć Polskę!!!???

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: