NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

ZBIGNIEW STONOGA PUBLIKUJE OŚWIADCZENIE OJCA ZAMORDOWANEGO 21 LATKA ! VIDEO

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

prawą śmiertelnie postrzelonego przez policjanta Adama C. żyje cała Polska. Jego ojciec wspólnie z pełnomocnikami wydał specjalne oświadczenie. Na swoim profilu na Facebooku opublikował je Zbigniew Stonoga.

Adam C. został zastrzelony podczas interwencji w Koninie. Funkcjonariusze mieli podejść do stojących na placu zabaw dwóch 15-latków, którym towarzyszył właśnie zmarły 21-latek. Ten miał zacząć uciekać, mimo że policjant wzywał go do zatrzymania się. Ostatecznie funkcjonariusz oddał strzał. Mimo natychmiastowo podjętej reanimacji, nie udało się uratować 21-latka.

Dziś oświadczenie w całej sprawie wydał Artur C., ojciec Adama C. Towarzyszyli mu jego pełnomocnicy a oświadczenie na Facebooku opublikował Zbigniew Stonoga. „Brak mi słów. Nikt z policji nie poinformował mnie o śmierci syna. Nic mi nie mówią. Ani policja, ani prokuratura się jeszcze ze mną nie kontaktowały. Nie byłem przesłuchiwany. Syn nigdy nie był karany, nie miał żadnych problemów z prawem” – powiedział.

Pełnomocnicy chcą, by sprawa została przeniesiona z Prokuratury w Koninie do Prokuratury Regionalnej w Poznaniu. Poinformowali też, że ojciec zabitego 21-latka nie otrzymał wsparcia psychologicznego. „Niedopuszczalnym jest, że do dziś ojciec zabitego nie otrzymał wsparcia psychologicznego. Nikt nie zainteresował się jego stanem. Funkcjonariusz, który oddał strzał, trafił na oddział szpitalny. Zapewne to taka taktyka procesowa” – mówił adwokat rodziny Adama C., Michał Wąż.

Drugi z pełnomocników poinformował z kolei, że policjant prawdopodobnie nie oddał strzału ostrzegawczego. „Z zeznań świadka oraz nagrania wideo wynika, że padł tylko jeden strzał. Nie było strzału ostrzegawczego, który zgodnie z przepisami powinien paść” – powiedział.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

2 thoughts on “ZBIGNIEW STONOGA PUBLIKUJE OŚWIADCZENIE OJCA ZAMORDOWANEGO 21 LATKA ! VIDEO

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: