NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
NOWY TARYFIKATOR KAR DLA POLAKÓW - STAWKI NAWET 400% W GÓRĘ !! Mandat do 5 tys. zł – takiej kary domaga się premier Mateusz Morawiecki.
Ratownicy medyczni "antyszczepionkowcami"? ☀Autor Gabi☀
PIS - KUPUJE CZOŁGI US ARMY Z DEMOBILU JAKO PODSTAWOWY CZOŁG ARMI POLSKIEJ - SZOK !
Analne testy na COVID-19 w Polsce? Niedzielski zabrał głos ☀Autor Gabi☀
Kupujesz mięso w Biedronce lub Lidlu? Jest ostrzeżenie GIS ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Polska wyda Białorusi podejrzanego o oszustwo biznesmena. Ten twierdzi, że finansował opozycję

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

 RP oddalił kasację Rzecznika Praw Obywatelskich w sprawie ekstradycji na  Andreia Rakevicha, ściganego za uczestnictwo w zorganizowanej grupie przestępczej związanej ze sprzedażą złomu. Argument braku gwarancji procesowych i zagrożenie życia lub zdrowia nie przekonał sądu, informuje portal prawo.pl.

Rozprawa w Izbie Karnej dotyczyła stwierdzenia prawnej dopuszczalności przekazania organom wymiaru sprawiedliwości Republiki Białorusi, ściganego przedsiębiorcy Andreia Rakevicha.

Od 2008 r. obywatel ten posiada  budowlany, którym obecnie zajmuje się osoba trzecia. W marcu 2016 r. Rakevich spędzał wraz z rodziną urlop w Czechach, gdzie dowiedział się, że wszczęto na Białorusi przeciw niemu sprawę karną. Przyjechał do Polski i zalegalizował tu swój pobyt. Przez lata wspierał finansowo białoruską opozycję i były to sumy od 100 do tysiąca USD.

Białorusin dowiedział się, że oskarżony jest o to, że kierował przez rok grupą przestępczą, składającą się z lokalnych firm, zajmujących się pozyskiwaniem złomu. Popełnić miał oszustwo na szkodę konsumentów zaniżając ceny skupu, kradzież poprzez nadużycie władzy oraz .

Sąd Okręgowy w Warszawie rozpoznający w I instancji uznał, że istnieje prawna dopuszczalność jego ekstradycji nie dostrzegając politycznego charakteru sprawy prowadzonej przeciwko ściganemu.

Jeżeli zostanie ekstradowany, a minister sprawiedliwości lub  nie wyda innej decyzji, czeka go proces na Białorusi bez gwarancji jego rzetelności i przestrzegania praw człowieka – uważa .

Sąd Apelacyjny w Warszawie utrzymał w mocy  Sądu I instancji. Dlatego Rzecznik Praw Obywatelskich złożył kasację.

międzynarodowa umowa między Polską a Białorusią o pomocy prawnej 1994 r.
art. 604 kpk czyli negatywne przesłanki wydania osoby na wniosek państwa obcego

Sąd Najwyższy nie uwzględnił kasacji RPO, gdyż nie ma dowodów na to, iż ścigany jest pozbawiony gwarancji na rzetelny i niezależny proces na Białorusi. Zdaniem sądu nie ma też dowodów na to, że jest ścigany za działalność polityczną.

Sąd podkreślił, że odmowa wydania ściganego musi być odpowiednio umotywowana. Jak zaznaczył sędzia Jarosław Matras, przy odmowie ekstradycji należy wykazać, że ściganemu postawiono zarzuty, ale w tle są okoliczności związane z czymś innym niż to . Dodał przy tym, że w tej sprawie takich dowodów nie przedstawiono.

Jak zaznaczył sędzia sprawozdawca Jarosław Matras, z akt sprawy wynika, iż od 2014 r. Rakevich nie wspiera finansowo opozycji. –  zależy teraz od władz polskich – dodał SN.

Kresy24.pl za prawo.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: