NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Kiedy skończy się „pandemia”? Prof. Gut: Raczej nigdy końca nie będzie ☀Autor Gabi☀
Gliński atakuje Bosaka. Zupełnie zbędny minister ośmiesza się na Twitterze [ZOBACZ JAK] ☀Autor Gabi☀
"Lubią swoje własne towarzystwo. 11 wspólnych cech, które mają osoby bardzo inteligentne"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Denisowa – nowy projekt rezolucji ONZ mieści nowe wymogi dla Rosji

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Rzecznik Praw Człowieka Ludmiła Denisowa z zadowoleniem przyjęła zatwierdzenie przez Trzeci Komitet 74. sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ projektu rezolucji „Sytuacja w zakresie praw człowieka w Autonomicznej Republice Krymu i Sewastopolu”.

Rzecznik napisała to na Facebooku.

Denisowa - nowy projekt rezolucji ONZ mieści nowe wymogi dla Rosji

„Rezolucja jest ważnym dokumentem na temat okupacji Krymu oraz przywrócenia praw i wolności mieszkańców tymczasowo okupowanego półwyspu. Mam nadzieję, że świat będzie wspierać Ukrainę i zdecydowanie potępi działania Federacji Rosyjskiej na tych terytoriach ukraińskich” – napisała.

Denisowa zauważyła, że ​​po raz pierwszy w dokumencie dotyczącym tymczasowo okupowanego Krymu użyto terminu „agresja”, a Rosji wprowadzono nowy wymóg: powstrzymać się od aresztowań i postępowań karnych wobec mieszkańców tymczasowo okupowanego Krymu za opinie wyrażane w sieciach społecznościowych przed okupacją półwyspu.

„W projekcie rezolucji stwierdza się również, że Rosja powinna uwolnić wszystkich zatrzymanych mieszkańców Krymu, którzy zostali aresztowani lub uwięzieni za takie działania. Z zadowoleniem przyjmuję decyzję Trzeciego Komitetu i wyrażam wdzięczność 67 członkom komitetu, którzy głosowali za” – napisała.

„Jednocześnie wzywam wszystkie pozostałe kraje do poparcia rezolucji podczas jej zatwierdzenia na sesji plenarnej Zgromadzenia Ogólnego ONZ w grudniu tego roku” – powiedział Rzecznik Praw Obywatelskich.

Denisowa przypomniała, że ​​Federacja Rosyjska codziennie narusza prawa Krymian, a jej polityka, w szczególności masowe aresztowania działaczy obywatelskich i obrońców praw człowieka pod pretekstem zwalczania terroryzmu, „stanowi zagrożenie i uniemożliwia życie na tymczasowo okupowanym Krymie”.

Przypomnijmy, 14 listopada Trzeci Komitet Zgromadzenia Ogólnego ONZ zatwierdził projekt rezolucji „Sytuacja w zakresie praw człowieka w Autonomicznej Republice Krymu i mieście Sewastopol na Ukrainie”, w której po raz pierwszy zapisano pojęcie „agresji” wobec ARC.

Rezolucja została zainicjowana przez Ukrainę ,a jej współautorami jest około 40 krajów. Jest to czwarty dokument ONZ w sprawie łamania praw człowieka na okupowanym Krymie.

 

zrodlo:ukrinform.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: