NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Kiedy skończy się „pandemia”? Prof. Gut: Raczej nigdy końca nie będzie ☀Autor Gabi☀
Gliński atakuje Bosaka. Zupełnie zbędny minister ośmiesza się na Twitterze [ZOBACZ JAK] ☀Autor Gabi☀
"Lubią swoje własne towarzystwo. 11 wspólnych cech, które mają osoby bardzo inteligentne"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

POLICYJNE DRONY ZESTRZELIWANE OGÓLNIE DOSTĘPNYMI W SPRZEDAŻY MINI LASERAMI – FILM

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

TECHNOLOGIA

Protestujący w Chile zniszczyli policyjnego drona kompaktowymi laserami

Przez Chile od miesiąca przetacza się fala protestów przeciw kontrowersyjnym pomysłom rządu. Społeczeństwu nie podobają się rosnące podatki oraz ceny żywności i komunikacji. Na ulicach miast dochodzi do ostrych starć.

W globalnej sieci pojawił się właśnie bardzo ciekawy materiał filmowy. Możemy na nim zobaczyć protestujących, którzy zniszczyli drona policyjnego przy użyciu kompaktowych laserów. Grupa 50 osób wycelowała wiązki laserowe w latającego nad nimi policyjnego drona. Maszyna zaczęła dziwnie się zachowywać, a niedługo później spadła na ziemię.

Eksperci informują, że chociaż lasery wykorzystane przez studentów nie były dużej mocy, to jednak kilkadziesiąt wiązek skierowanych w jedno miejsce może doprowadzić do uszkodzenia elektroniki pokładowej. Lasery najpierw zniszczyły systemy wizyjne bezzałogowca, a następnie podgrzały jego elektronikę i akumulatory do tak wysokiej temperatury, że uległy one awarii. W rezultacie czego, pojazd latający rozbił się.

Podobne protesty trwają od kilku miesięcy również w Hongkongu. Mieszkańcy chcą w ten sposób pokazać swoją dezaprobatę względem chińskiego rządu, który postanowił na siłę przyłączyć region do Chin. Protestujący zaczęli więc używać wyrafinowanych sposobów na zapewnienie sobie bezpieczeństwa, budując w zaciszach własnych domów działka laserowe o dużej mocy, za pomocą których trzymają na dystans policję oraz skutecznie uszkadzają elektronikę w kamerach monitoringu.

Wielki Brat nie może identyfikować ich twarzy i traci kontrolę nad poszczególnymi częściami spornego regionu. Trzeba przyznać, że sceny z ulic wyglądają jak rodem wyjęte z wielu filmów sci-fi. Mieszkańcy Hongkongu nie zgadzają się na serwowaną przez chińskie władze permanentną inwigilację, co jest smutną codziennością reszty kraju. Od ponad roku działa tam bowiem System Oceny Obywateli, dzięki któremu rząd wywiera presje na społeczeństwu, by ta była mu posłuszna i bez sprzeciwy wykonywała wszystkie rozkazy.

Źródło: GeekWeek.pl/YouTube / Fot. YouTube/NHK

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: