NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
TAK WIDZĄ ŚWIAT PO PANDEMII I TAKĄ RZECZYWISTOŚĆ ZAPOWIADAJĄ JAKO NOWĄ NORMALNOŚĆ
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Pod naciskiem Polski platforma Netflix poprawi błędy w serialu o nazistowskim zbrodniarzu z sowieckiej Ukrainy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

„Wspieramy twórców serialu ‚The Devil Next Door’ (polski tytuł: „Iwan Groźny z Treblinki”), którzy wykonali istotną pracę oraz badania. Chcąc zapewnić naszym użytkownikom więcej informacji na ważne tematy przedstawione w tym serialu dokumentalnym i uniknąć nieporozumień, w ciągu najbliższych dni dodamy teksty do niektórych przedstawionych w nim map. Pomoże to wyjaśnić, że obozy zagłady i obozy koncentracyjne zostały zbudowane i były prowadzone przez niemiecki reżim nazistowski, który napadł na Polskę i okupował ją w latach 1939-1945″ – oświadczyła na swoim oficjalnym koncie na portalu społecznościowym amerykańska internetowa platforma serialowo-filmowa Netflix.

Chodzi nowy  dokumentalny o Iwanie Diemianiuku, urodzonym w Ukraińskiej SRR m.in. strażniku niemieckich obozów śmierci w Treblince i Sobiborze w czasie II wojny światowej, obsługującym komory gazowe. Wcześniej służył w Armii Czerwonej i dostał się do niemieckiej niewoli i zaczął służyć .

Demianiuk po wojnie zbiegł do USA i otrzymał amerykańskie obywatelstwo w latach 50. Nie niepokojony przez nikogo jako John Demianiuk żył i pracował jako mechanik do lat 80., gdy został zidentyfikowany jako zbrodniarz z SS. USA wydały go Izraelowi i pozbawiły obywatelstwa. Pierwotnie został skazany na śmierć, ale wciąż twierdził, że to nie on jest Iwanem Demianiukiem z Treblinki czy Sobiboru. Odwoływał się i w 1993 roku izraelski sąd najwyższy wobec wątpliwości oczyścił go z zarzutów. Około roku 2000 w niemieckich archiwach odnaleziono jednak kolejne obciążające go materiały. W 2004 roku został znowu pozbawiony amerykańskiego obywatelstwa, a w 2008 roku wydany Niemcom. Niemiecki sąd skazał go w 2011 roku za współudział w zabiciu tysięcy Żydów na 5 lat. Demianiuk miał się odwołać, ale zmarł w 2012 roku przebywając z niemieckim domu opieki.

Serial Netflixa opowiada historię Demianiuka i jego procesów, ale problem w tym, że użyto tam błędnych map ilustrujących niemieckie zbrodnie w czasie II wojny światowej i Holokaustu. Są wyrysowane współczesne granice państw, nie ma informacji, że to tereny okupowane w czasie II wojny światowej przez , jest nawet pomylone Chełmno nad Wisłą z Chełmnem nad Nerem (gdzie znajdował się niemiecki nazistowski obóz zagłady).

Zareagował m.in. Instytut Pamięci Narodowej grożąc krokami prawnymi oraz premier Polski Mateusz .

Mateusz Morawiecki@MorawieckiM

Polska była ofiarą niewyobrażalnych zbrodni niemieckich podczas II WŚ. Być może dla @NetflixPL pomyłki w filmach dok. są mało znaczące, ale dla Polaków mają znaczenie fundamentalne. Wystosowałem do szefostwa portalu list – poniżej wersja 🇵🇱.

Pełna wersja: http://bit.ly/listdonetflixpl 

Zobacz obraz na TwitterzeZobacz obraz na Twitterze
Ludzie o tym mówią: 887

Polskie władze po kilku dniach doczekały się reakcji Netflixa, który ma również polską wersję.

Warto dodać, że błędne mapy, nie tylko Polski, są również w innej najnowszej produkcji historycznej Netflixa „Najważniejsze wydarzenia II wojny światowej w kolorze”.

O Demianiuku i innych zbrodniarzach kolaborantach SS pochodzących ze Wschodu można przeczytać więcej w poniższych tekstach:

Oprac. MaH, twitter.com/NetflixPL, twitter.com/MorawieckiM, tysol.pl

fot. revisor.od.ua, Wikimedia Commons, CC

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: