NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
CO MÓWIŁ O III R.P MINISTER Mieczysław Wilczek ZANIM "ZDECYDOWAŁ SIĘ " WYSKOCZYĆ Z 12 PIETRA HOTELU W WARSZAWIE ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze:Globalne akcje gwałtownie wzrosły w wyniku upartej rozmowy na temat umowy handlowej Chiny-USA

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BANGKOK (AP) – Akcje były mieszane w Azji w piątek po tym, jak urzędnicy Białego Domu powiedzieli, że Chiny i USA zbliżają się do porozumienia w sprawie złagodzenia napięć związanych z handlem.

Londyński FTSE 100 zyskał 0,3% do 73 316,36. Niemiecki DAX wzrósł o 0,4% do 13 233,58, a francuski CAC 40 skoczył o 0,8% do 5 946,03. Wall Street również wyglądało na zyski, a futures na Dow Jones Industrial Average i S&P 500 wzrosły o 0,3%.

Rynki przeszły z euforii na alarm, gdy urzędnicy w Pekinie i Waszyngtonie przedstawili sprzeczne opinie na temat stanu negocjacji w sprawie zakończenia wojny taryfowej między dwoma największymi gospodarkami.

W czwartek asystent prezydenta ds. Handlu i polityki produkcyjnej Peter Navarro powiedział w komentarzach dla Fox TV, że obie strony są „na dobrej drodze” do osiągnięcia porozumienia.

„Dostaniemy świetną ofertę”, powiedział zapytany o komentarze chińskich urzędników, którzy stwierdzili, że Pekin oczekuje, że strona amerykańska stopniowo zniesie niektóre z miliardów dolarów ceł nałożonych na chiński eksport przez prezydenta Donalda Trumpa w celu skłonienia Chin do zmiany polityki handlowej i polityki technologicznej. Chiny odwzajemniają się własnymi karami celnymi. Obie strony odczuwają szczyptę i w grudniu mogą zostać nałożone kolejne podwyżki taryf, jeśli rozmowy się nie powiodą.

Doradca ekonomiczny Trumpa, Larry Kudlow powiedział również, że obie strony były bliskie porozumienia.

Było to wystarczająco dobre dla inwestorów mierzących dominujące wiatry miesiąc po tym, jak obie strony ogłosiły, że pracują nad umową fazy 1, po której nastąpią bardziej złożone negocjacje.

W handlu azjatyckim japoński Nikkei 225 wzrósł o 0,7% do 23 303,23, a Kospi w Korei Południowej zwiększył o 1,1% do 2 162,18. Hang Seng w Hongkongu zamknął się na poziomie 26 326,66, a indeks Shanghai Composite stracił 0,6% do 2 891,34.

Australijski S&P ASX 200 awansował o 0,9% do 6 793,70, podczas gdy Sensex w Indiach skoczył o 0,6% do 40 555,95. Akcje wzrosły na Tajwanie, Singapurze i Dżakarcie, ale spadły w Bangkoku i Kuala Lumpur.

Rynki zyskiwały na popularności od tygodni w nadziei, że USA i Chiny będą mogły poczynić postępy w swoim ostatnim dążeniu do zawarcia umowy. Inwestorów zachęca również zaskakująco dobre zyski przedsiębiorstw, a dane świadczące o tym, że gospodarka stale rośnie.

Rezerwa Federalna pomogła, obniżając stopy procentowe trzy razy w tym roku. Bank centralny zasygnalizował na razie, że obniżył stopy, chyba że gospodarka USA wykaże poważne oznaki problemów.

Inwestorzy mają nadzieję, że Waszyngton i Pekin osiągną porozumienie w celu uniknięcia nowych i potencjalnie bardziej szkodliwych taryf, które wejdą w życie w połowie przyszłego miesiąca. Uderzyłyby w niektóre popularne produkty konsumenckie, takie jak urządzenia elektroniczne. Trump odrzucił wprowadzanie jakichkolwiek zmian w taryfach podczas negocjacji.

„Trump chce dobrych wiadomości, które pomogą gospodarce utrzymać się przed wyborami prezydenckimi i zrównoważyć impeachment. Realizacja zaplanowanej 15 grudnia podwyżki taryf na towary konsumpcyjne byłaby strzałem w stopę ”- powiedział w komentarzu Shane Oliver z AMP Capital.

„Biorąc pod uwagę trwające spowolnienie w chińskiej gospodarce i zapotrzebowanie na niektóre amerykańskie produkty rolne, sensowne jest, aby teraz zawrzeć umowę” – powiedział. „Wreszcie komentarze Larry’ego Kudlowa, że„ zbliżamy się ”i„ nastrojowa muzyka jest całkiem dobra ”sugerują, że umowa z Fazą 1 może się zbliżać” – powiedział.

Stany Zjednoczone są drugim co do wielkości eksporterem drobiu na świecie, ze światowym eksportem mięsa drobiowego i produktów w wysokości 4,3 miliarda dolarów w ubiegłym roku. Departament Rolnictwa USA szacuje, że ponad 1 miliard dolarów drobiu może być eksportowany do Chin rocznie.

W innych transakcjach ropa referencyjna straciła 6 centów do 56,71 USD za baryłkę w obrocie elektronicznym na nowojorskiej giełdzie Mercantile Exchange. Spadł 35 centów poprzedniego dnia do 56,77 USD za baryłkę.

Międzynarodowa ropa naftowa Brent straciła 24 centy do 62,04 USD za baryłkę.

Dolar wzrósł do 108,65 jena japońskiego z 108,42 jena w czwartek. Euro osłabiło się do 1,1015 USD z 1,1022 USD.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: