NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY!  RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Najnowsze:Assad z Syrii twierdzi, że „opór” zmusi wojska amerykańskie do wycofania się

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

DAMASKUS, Syria (AP) – Prezydent Syrii Bashar Assad powiedział w piątek w uwagach, że amerykańska obecność w Syrii doprowadzi do zbrojnego „oporu”, który ostatecznie zmusi wojska amerykańskie do opuszczenia swojego kraju.

Assad w wywiadzie dla Russia24 TV i agencji prasowej Rossiya Segodnya powiedział, że Amerykanie powinni pamiętać o wojnach w Iraku i Afganistanie oraz że „Syria nie będzie wyjątkiem”.

Urzędnicy amerykańscy powiedzieli w tym tygodniu, że Waszyngton opuści około 600 żołnierzy w Syrii, aby walczyć z grupą Państwa Islamskiego. Było to zgodne z decyzją prezydenta Donalda Trumpa o wycofaniu większości około 1000 żołnierzy amerykańskich z Syrii, co pociągnęło za sobą dwustronne potępienie.

Na początku tego miesiąca turecki prezydent Recep Tayyip Erdogan powiedział Trumpowi, że zamierza przeprowadzić operację mającą na celu oczyszczenie granicy turecko-syryjskiej z syryjskimi kurdyjskimi bojownikami, którzy walczyli ramię w ramię z wojskami amerykańskimi, odpierając bojowników IS w północno-wschodniej Syrii. Ankara uważa syryjskich kurdyjskich bojowników za terrorystów związanych z powstaniem kurdyjskim w Turcji.

Po tym, jak Turcja rozpoczęła inwazję 9 października, chwytając dziesiątki syryjskich miast i wiosek i wysiedlając dziesiątki tysięcy ludzi, kurdyjscy bojownicy zwrócili się następnie do rządu syryjskiego o ochronę.

Assad wysłał następnie wojska do obszarów w pobliżu granicy z Turcją na podstawie porozumienia zawartego między Rosją a Turcją.

„Zawsze mówiłem, że okupant nie może zająć kawałka ziemi bez agentów w tym kraju, ponieważ trudno byłoby mu żyć w całkowicie wrogim środowisku” – powiedział Assad.

„Obecność Ameryki w Syrii wytworzy opór militarny, który dokona strat wśród Amerykanów, aw konsekwencji zmusi ich do opuszczenia kraju” – powiedział Assad, którego wojska są wspierane przez siły rosyjskie.

„Oczywiście nie rozważamy konfrontacji rosyjsko-amerykańskiej, jest to oczywiste i nie służy ani naszym interesom, ani Rosjanom, ani międzynarodowej stabilności” – powiedział. „To jest niebezpieczne.”

Na podstawie innego porozumienia zawartego w zeszłym miesiącu między Turcją a Rosją, syryjskie siły kurdyjskie wycofały się z prawie całej północno-wschodniej granicy od rzeki Eufrat do granicy z Irakiem.

Siły rządowe Rosji i Syrii natychmiast zaczęły się przemieszczać, aby zapewnić bojownikom kurdyjskim wycofanie się 30 km (20 mil) od granicy, a wojska tureckie i rosyjskie rozpoczęły wspólne patrole w okolicy.

Assad powiedział, że należy wdrożyć rosyjsko-tureckie porozumienie w sprawie wycofania syryjskich sił demokratycznych kierowanych przez Kurdów.

„Muszą się wycofać, ponieważ zapewnili Turkom pretekst do realizacji swojego planu, o którym marzyli od początku wojny” w Syrii, osiem lat temu, powiedział Assad.

Skrytykował także grupy kurdyjskie starające się stworzyć autonomiczny region w Syrii. „Nigdy nie zaakceptujemy żadnych twierdzeń separatystycznych” – powiedział.

 

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: