NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Kiedy skończy się „pandemia”? Prof. Gut: Raczej nigdy końca nie będzie ☀Autor Gabi☀
TAK WIDZĄ ŚWIAT PO PANDEMII I TAKĄ RZECZYWISTOŚĆ ZAPOWIADAJĄ JAKO NOWĄ NORMALNOŚĆ
Gliński atakuje Bosaka. Zupełnie zbędny minister ośmiesza się na Twitterze [ZOBACZ JAK] ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Kolejna kościelna bestia ujawniona! Ksiądz z Nowego Targu przyznał się do wykorzystywania dzieci

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Potwór w sutannie grasowałby nadal, gdyby nie działanie postępowej wychowawczyni, która ostrzegała dzieci przed tzw. złym dotykiem. Kuria kierowana obecnie przez „Zarazę” Jędraszewskiego przeniosła niedawno katechetę-zwyrodnialca z jednej parafii do drugiej. Standard w polskim kościele, gdy tylko pojawiają się tego typu zarzuty.

Podczas godziny wychowawczej w jednej z piątych klas w S.P. nr 5 w Nowym Targu nauczycielka przeprowadziła z uczeniami i uczennicami pogadankę na temat pedofilii i pedofili. Tłumaczyła m. in. na czym polegają czyny pedofilne i jak działają sprawcy tego typu przestępstw. Wówczas zgłosiło się kilka dziewcząt, które powiadomiły wychowawczynię, iż opisane przez nią zjawiska miały miejsce i że doświadczyły ich one ze strony szkolnego katechety – ks. Mariusza W., który miał się dopuścić molestowania podczas wycieczek, m.in. na basen, do parku linowego, czy w góry, gdzie zabierał dzieci z parafii.

Warto zwrócić uwagę na zachowanie kadry pedagogicznej, które uznać należy w tym wypadku za wzorowe. Sprawa trafiła do dyrekcji szkoły, a stamtąd do prokuratury. Rozpoczyna się bardzo trudne śledztwo. Pierwsza szacunkowa liczba ofiar, to aż 22 uczennice. Oponują głównie rodzice, których nie udaje się skłonić do przyprowadzenia dzieci do sądu, gdzie złożyłyby zeznania w obecności psychologa. Ostatecznie zapadają ustalenia, iż ofiarami kapłana-pedofila padło dziewięć dziewcząt w wieku od dziewięciu do 12 lat. Wg doniesień Gazety Krakowskiej W. popełnić miał dopuścić się tych wielokrotnych przestępstw seksualnych przeciw dzieciom pomiędzy czerwcem 2014 r. i wrześniem 2016 r.

Mariusz W. od samego początku przyjął znaną wśród polskich duchownych taktykę „Matko Święta! Jezus Maria! Atak na kościół!”. Upierał się, że jest ofiarą pomówień i żadnego dziecka nigdy nie skrzywdził. Tłumaczy, że od kiedy został księdzem, zawsze był zaangażowany w duszpasterstwo dzieci. Organizował więc dla nich różne wyjazdy. Dzieci go lubiły, więc się do niego przytulały. Jego zdaniem absolutnie nie było w tym żadnych kontekstu erotycznego.

Druga część linii obrony tego człowieka opierała się na referencjach wysokich funkcjonariuszy kościoła katolickiego w Polsce. Ponoć był bardzo ceniony przez swoich zwierzchników. Ciekawe. We wrześniu 2016 r. (trzy miesiące przed pojawieniem się pierwszych sygnałów w tej sprawie) krakowska kuria przeniosła go, po 6 latach, z Nowego Targu do parafii Miłosierdzia Bożego przy os. Oficerskim w Krakowie. Tam dostał ważne zadanie opieki nad licznymi w parafii grupami dziecięcymi. Szefem krakowskiej kurii był wówczas Stanisław Dziwisz.

Kilka dni temu sytuacja  jednak diametralnie się zmieniła. W. przyznał się do winy. Stało się to podczas kolejnej rozprawy przed sądem.

Rzecznik prasowy przy Sądzie Rejonowym w Nowym Sączu – sędzia Bogdan Kijak – potwierdza: „według mojej wiedzy ksiądz przyznał się na tym posiedzeniu do stawianych mu zarzutów. To jednak nie kończy całego procesu. Dalej do przesłuchania są m.in. biegli. Wyrok jeszcze nie zapadł”.

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: