NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
MATERIAŁ NADESŁANY - ZBRODNICZY PLAN PRZECIW LUDZKOŚCI
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
Brzeg: Zmarła 49-letnia nauczycielka..☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Japonia Japońscy wysłannicy Korei S dyskutują o sposobach na rozładowanie napięć

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

TOKYO (AP) – Urzędnicy i liderzy biznesu z Japonii i Korei Południowej spotkali się w piątek w Tokio w celu złagodzenia napięcia między dwoma sojusznikami z USA.

Dyrektor generalny Ministerstwa Spraw Zagranicznych Korei Południowej ds. Azji i Pacyfiku, Kim Jung-han, centrum, jest mobbingowany przez reporterów, gdy opuszcza Ministerstwo Spraw Zagranicznych po spotkaniu z japońskimi urzędnikami w Tokio w piątek, 15 listopada 2019 r. Japońscy i południowokoreańscy dyplomaci spotkali się w celu omówienia ogólnych zagadnień, w tym planu Seulu dotyczącego zniesienia ogólnej umowy o bezpieczeństwie informacji wojskowych lub GSOMIA, porozumienia o wymianie danych wywiadowczych, które symbolizowały trójstronną współpracę w zakresie bezpieczeństwa z Waszyngtonem w sprawie zagrożenia nuklearnego Korei Północnej i rosnących wpływów regionalnych Chin. Wygasa pod koniec listopada. (Ren Onuma / Kyodo News via AP)

Szef potężnej japońskiej grupy biznesowej Keidanren, Hiroaki Nakanishi, powiedział, że firmy mogą pomóc w przezwyciężeniu różnic, które doprowadziły do pogorszenia stosunków od dziesięcioleci.

„Mimo że stosunki między Koreą a Japonią znajdują się w trudnej sytuacji politycznej, w przeszłości mieliśmy okazję przezwyciężyć sytuacje poprzez dzielenie się mądrością”, powiedział Nakanishi.

„Wzajemne zaufanie i zrozumienie są bardzo ważne. Ważne jest, aby dialog utrzymywać na stałym poziomie w każdym środowisku – powiedział.

Jego południowokoreański odpowiednik Hu Chang-soo, prezes Federacji Koreańskiego Przemysłu, powiedział, że liczy na przełom w antagonizmach pozostawionych przed II wojną światową.

Japońscy i południowokoreańscy dyplomaci spotkali się również w celu omówienia ogólnych zagadnień, w tym planu Seulu dotyczącego zniesienia ogólnej umowy o bezpieczeństwie informacji wojskowych lub GSOMIA, porozumienia o wymianie danych wywiadowczych, które symbolizowały trójstronną współpracę bezpieczeństwa z Waszyngtonem w sprawie zagrożenia nuklearnego Korei Północnej oraz rosnące wpływy regionalne Chin. Wygasa pod koniec listopada.

Sugestia, że Korea Południowa nie może odnowić paktu, rozgniewała administrację Trumpa i wywołała falę starań, aby naprawić więzy, które zerwały się od czasu zaostrzenia przez Japonię kontroli eksportu kluczowych technologii i pogorszenia traktowania handlu Korei Południowej kilka miesięcy temu.

Japońscy urzędnicy stwierdzili, że decyzje te odzwierciedlają obawy dotyczące bezpieczeństwa. Przybyli jednak, gdy Tokio protestowało przeciwko orzeczeniom sądów Korei Południowej wzywającym japońskie firmy do zadośćuczynienia starzejącym się południowokoreańskim powodom za pracę przymusową podczas II wojny światowej.

Japonia nalega, aby wszystkie kwestie dotyczące odszkodowań zostały rozstrzygnięte, gdy oba kraje znormalizowały stosunki na mocy traktatu z 1965 r.

Korea Południowa oskarżyła Tokio o ignorowanie cierpienia Korei Południowej pod brutalnym kolonialnym rządem Japonii w Korei od 1910 roku do jego klęski w 1945 roku.

Po spotkaniu, które trwało ponad dwie godziny, dyplomaci z obu stron powiedzieli, że nie poczynili postępów w rozwiązywaniu sporu dotyczącego wojennej pracy przymusowej.

Shigeki Takizaki, dyrektor biura Ministerstwa Spraw Zagranicznych Azji i Oceanii, wezwał Kim Jung-hana, jego południowokoreańskiego odpowiednika, aby „działał mądrze” w sprawie paktu o podziale wywiadu.

Wychodząc z ministerstwa, Kim powtórzył stanowisko Korei Południowej, że rozważy utrzymanie porozumienia, jeśli Japonia anuluje zaostrzone kontrole eksportu. Nie podał żadnych szczegółów.

 

zrodlo:apnews.com

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: