NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1156 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
Gdy książę Filip umrze, rozpocznie się operacja „Forth Bridge” ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Ile warte są pakty z prawicą?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Posłanka Magdalena Biejat została przewodniczącą sejmowej Komisji Rodziny i Polityki Społecznej. Na wszystkich, którzy demonstrują niepohamowaną radość, patrzę z lekkim niedowierzaniem: doprawdy są aż tak naiwni, by wierzyć w uczciwe intencje skrajnej prawicy?

Nie mam żadnych wątpliwości, że Magdalena Biejat jest inteligentną i kompetentną osobą, choć w wielkiej polityce jest raczej bliżej startu niż środka dystansu. Wystarczy posłuchać audycji „Rozmowy Strajku” z jej udziałem, by się o tym przekonać. Jednak wystarczy też poczytać i posłuchać, jak zareagowała prawica na jej wybór. To pouczająca lektura.

Część prawicy, związana z fanatycznym katolicyzmem, uznała wybór Biejat za jakieś nieporozumienie. Wyją posłowie Konfederacji, tradycyjnie używając argumentów „aborcjonistka”, „czerwoni”, tłitują dewoci, że rodzina w zagrożeniu, rwą szaty zwolennicy sadzania do więzień za aborcję.

Inni, jak np. Dominik Tarczyński wzywają do spokoju, ponieważ wierzą głęboko, że stoi za tym plan prezesa wszystkich Polaków, a on, jak wiadomo, nigdy się nie myli. Pisząc w ten sposób załatwiają dwie rzeczy na raz: odwracają się odwłokiem do prezesa dając sygnał, że zawsze i wszędzie są i będą mu podporządkowani, jednocześnie głaszczą jego ego, mając nadzieje, że nie zostanie im to zapomniane. No i oczywiście dają do zrozumienia, że istota tego szatańskiego planu jest taka, żeby skompromitować lewicę, bo nie jest możliwe, żeby z lewicą grać uczciwie, uszanować poselskie wybory i wcześniejsze ustalenia.

Najbardziej jednak zadziwia otwartość i brak choćby najmniejszego poczucia wstydu, z jakim otwarcie grożą posłance lewicy jej „koledzy” z PiS, zasiadający obok niej w tej samej komisji.
– Jeśli okaże się, że nasza dobra wola przynosi złe owoce, będziemy na to reagować – straszy niedwuznacznie Janusz Śniadek.

– Będziemy się przyglądać pani Biejat. Jeśli doszłoby do jakiegoś nieprawidłowego kierowania komisją, wtedy będziemy się zastanawiać nad dalszymi konsekwencjami – to z kolei Leszek Dobrzyński.
To oczywisty szantaż i groźby pod adresem posłanki. Kiedy będzie pracować zgodnie ze swoimi przekonaniami i oczekiwaniami swoich wyborców, to co? Jeśli zachowa się nie tak, jak oczekuje prezes Kaczyński, to odwołają ją, zrywając wcześniejsze ustalenia,? Napuszczą na nią służby specjalne? To Biejat ma pracować czy się bać gniewu rządzącej jeszcze prawicy?

Powyższe teksty są dowodem na to, do jak nikczemnego poziomu PiS sprowadził politykę w Polsce.

zrodlo:strajk.eu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: