NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Esper broni jako uczciwej umowy Pentagonu kwestionowanej przez Amazon

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

SEOUL, Korea Południowa (AP) – amerykański minister obrony Mark Esper powiedział w piątek, że jest pewien, że przyznanie kontraktu w chmurze 10 miliardów dolarów Microsoftowi zamiast Amazonowi było uczciwe.

Pentagon udzielił kontraktu Microsoftowi pod koniec października, a Amazon powiedział, że ze strony rządu było „wyraźne uprzedzenie” i że zamierza podważyć decyzję w sądzie.

Esper wycofał się z decyzji o umowie, ponieważ jego syn pracował dla jednego z pozostałych nieudanych oferentów.

„Jestem przekonany, że został przeprowadzony swobodnie i uczciwie, bez jakiegokolwiek zewnętrznego wpływu”, powiedział Esper na konferencji prasowej w Seulu w Korei Południowej.

Konkursowa oferta Amazon na projekt „chmury wojennej” spotkała się z krytyką prezydenta Donalda Trumpa i jego rywali biznesowych. Projekt, oficjalnie zwany Joint Enterprise Defense Defense Infrastructure, lub JEDI, zmierzył się ze sobą czołowych technologicznych tytanów Microsoft, Amazon, Oracle i IBM.

W czwartkowym oświadczeniu Amazon powiedział, że „liczne aspekty” procesu licytacji obejmują „wyraźne braki, błędy i wyraźne stronniczość”. Nie wyjaśnił tych zarzutów, ale powiedział „ważne jest, aby te kwestie zostały zbadane i naprawione”.

Microsoft nie odpowiedział na prośbę o komentarz. Rzeczniczka Departamentu Obrony powiedziała tylko, że Pentagon nie spekuluje na temat potencjalnych sporów sądowych.

JEDI będzie przechowywać i przetwarzać ogromne ilości danych niejawnych, umożliwiając armii amerykańskiej wykorzystanie sztucznej inteligencji w celu przyspieszenia planowania i prowadzenia działań wojennych.

Od dawna uważano, że Amazon jest liderem kontraktu. Dział Amazon Web Services wyprzedza Microsoft o drugie miejsce w dziedzinie przetwarzania w chmurze, a Amazon ma doświadczenie w przetwarzaniu wysoko sklasyfikowanych danych rządowych.

Przetrwał wcześniejsze prawne wyzwania po tym, jak Departament Obrony wyeliminował Oracle i IBM i zmniejszył konkurencję do dwóch gigantów technologicznych z Seattle, zanim wybrał Microsoft pod koniec października.

Pentagon przygotowywał się do podjęcia ostatecznej decyzji, kiedy Trump publicznie wkroczył do walki w lipcu, mówiąc, że słyszał skargi na ten proces i że administracja „przyjrzy się bardzo długo”. Powiedział, że inne firmy powiedziały mu, że umowa „ nie była konkurencyjna. ”W szczególności Oracle bezskutecznie argumentowało, że urzędnicy Pentagonu niesłusznie faworyzują Amazon dla umowy zwycięzca-wszystko-wszystko.

Eksperci ogólnie oczekiwali, że Amazon odwoła się od nagrody, mówiąc, że ma niewiele do stracenia. Steven Schooner, profesor prawa zamówień publicznych na George Washington University, powiedział, że komentarze Trumpa były „nieodpowiednie i improwizujące”, ale powiedział, że wyzwaniem dla Amazon będzie udowodnienie, że Biały Dom wywarł nadmierną presję w sposób, który zrobił różnicę.

Amazon powiedział, że złożył protest w amerykańskim sądzie federalnym, który zajmuje się roszczeniami finansowymi wobec rządu federalnego.

Często zdarza się, że tracąc oferentów w celu złożenia protestu, albo w biurze rządowym USA, albo w sądzie. W przeciwieństwie do przeglądu GAO, postępowanie sądowe w Amazon umożliwi mu uzyskanie dokumentów od rządu jako dowodu w sprawie.

zrodlo:apnews,com

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: