NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY!  RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Cięcie „Baby Trumpa” było sprawą dobra kontra zła

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

TUSCALOOSA, Ala. (AP) – człowiek z Alabamy, oskarżony o kryminalne psoty w wyniku cięcia wysokiego balonu „Baby Trump”, bronił swoich czynów, twierdząc, że jest to sprawa dobra kontra zła.

Odpowiadający oficer i niezidentyfikowany mężczyzna stoją przy balonie Baby Trump opróżnionym przez kogoś w Monnish Park, gdy ludzie protestowali przeciwko wizycie prezydenta Donalda Trumpa na uniwersyteckim meczu piłki nożnej NCAA między stanem Luizjana a Alabamą, grając w pobliżu w Tuscaloosa, Ala., Sobota, listopad. 9, 2019. Wysokie balony protestacyjne Baby Trump zostały ostrzone i spuszczone przez kogoś niezadowolonego z jego wyglądu podczas podróży Trumpa do Alabamy, podali organizatorzy. (Stephanie Taylor / The Tuscaloosa News via AP)

Al.com donosi, że Hoyt Deau Hutchinson nazwał w poniedziałek program radiowy „Rick & Bubba Show”, aby opisać, co się stało. Hutchinson powiedział, że trząsł się ze złości, kiedy przejechał obok balonu i jego pilotów w sobotę podczas wizyty prezydenta Donalda Trumpa, aby zobaczyć, jak Louisiana gra z University of Alabama.

Wrzasnął na protestujących, ale potem zdał sobie sprawę, że go widzieli, więc kupił koszulkę University of Alabama, aby lepiej wtopić się w tłum i zbliżyć się do balonu, powiedział. Udając, że chce zrobić zdjęcie z balonem, Hutchinson powiedział, że użył noża do cięcia materiału z ostrą brzytwą, aby wyciąć symbol.

Pomarańczowa, odziana w pieluchę karykatura prezydenta często unosi się na widok Trumpa, aby zaprotestować i wyśmiewać prezydenta, co pokazuje balon trzymający telefon. W balon środki ponad 20 stóp (6,1 m) wysokości i pozostawiono z 8 stóp długości (2,4 m długości) rany w jego tylnej części.

„Wściekam się na ludzi, którzy się nie zajmują” – powiedział. „Lewica chce używać religii przeciwko tobie, tak jak ty nie powinieneś zachowywać się w ten sposób, ale powiem ci to – diabeł zna Biblię tak dobrze, jak my”.

Zapytany, czy cięcie było próbą powtórzenia biblijnej opowieści o Jezusie przewracającym świątynne stoliki kantorów, odpowiedział: tak.

„Przychodzi moment, w którym musisz zająć stanowisko. Nie mamy już dwóch imprez. Mamy dobro kontra zło. Kiedy masz jedną imprezę, która mówi, że zabijanie dzieci jest w porządku, a tak przy okazji, po raz pierwszy widzę, jak liberał oszalał na punkcie siekania dziecka.

Powiedział, że krzyczał „Trump 2020” podczas aresztowania. Później opublikował kaucję i został zwolniony.

Zapytany o motywacje 32-letni Hutchinson powiedział stacji radiowej, że nadąża za polityką, oglądając Fox News i jego dwie ulubione kotwice, Tucker Carlson i Sean Hannity.

„Nie jestem młody, ale nie jestem stary. Jestem w średnim wieku. Czuję, że wiele osób w moim wieku nie nadąża za wiadomościami i polityką tak, jak powinny – powiedział.

___

Informacje z: The Birmingham News, http://www.al.com/birminghamnews

zrodlo:apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: