NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Za granicą ustawiają się w kolejkach za jednym polskim produktem. Cała branża może liczyć zyski ☀Autor Gabi☀
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Kiedy skończy się „pandemia”? Prof. Gut: Raczej nigdy końca nie będzie ☀Autor Gabi☀
Gliński atakuje Bosaka. Zupełnie zbędny minister ośmiesza się na Twitterze [ZOBACZ JAK] ☀Autor Gabi☀
"Lubią swoje własne towarzystwo. 11 wspólnych cech, które mają osoby bardzo inteligentne"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Patron” prezydenta Ukrainy: Rosyjskie czołgi będą stacjonować koło Krakowa i Warszawy, a wasze NATO będzie robić w gacie

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Ukraiński oligarcha Ihor  udzielił kontrowersyjnego wywiadu amerykańskiej gazecie „New York Times”.

Kołomojski uważany jest powszechnie na Ukrainie i za granicą za patrona kariery estradowej, biznesowej i politycznej prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego. Spór dotyczy obecnie głównie tego, czy związki między nimi wciąż są silne, czy raczej osłabły po przejęciu władzy przez Zełenskiego i jego partię.

W najnowszym wywiadzie dla „New York Times” stwierdził, że  powinna zrezygnować z Zachodu i powrócić do Rosji. – Są i tak silniejsi. Powinniśmy poprawić nasze relacje – tłumaczy Kołomojski. – A co jest najprostszą drogą do rozwiązania problemów i odbudowy relacji? Tylko pieniądze.

Jak powiedział, Ukraina weźmie 100 mld dolarów od Rosji i jego zdaniem  chętnie da takie pieniądze. – Niech minie 5-10 lat i krew zostanie zapomniana – argumentował Kołomojski.

Podkreślił, ze opisuje sytuację „obiektywnie” i widzi „do czego zmierzają sprawy”. Nie ukrywał w rozmowie rozczarowania Zachodem, który, jak uważa, nie przyjmie Ukrainy do  i Unii Europejskiej. – Nie ma sensu tracić czasu na pustą rozmowę. A Rosja z radością przyjęłaby nas do nowego Układu Warszawskiego – stwierdził.

Jego zdaniem,  prowadzą wojnę z Rosją „do ostatniego Ukraińca”. A ludzie, jak się wyraził, chcą pokoju i dobrego życia, a nie być na wojnie. – A wy – powiedział w rozmowie z amerykańskimi dziennikarzami.  – Zmuszacie nas do bycia na wojnie, a nawet nie dajecie nam za to pieniędzy.

Pytany był także o podjętą przez amerykańskich kongresmenów próbę usunięcia Donalda Trumpa w związku z domniemanymi naciskami na Ukrainę, by prokuratura ukraińska zajęła się synem jego rywala politycznego, Joe Bidena, Hunterem. Kołomojski stwierdził, że jeśli nowa administracja USA będzie mądra, Ukraina „pójdzie do Rosji”. – Rosyjskie czołgi będą stacjonować koło Krakowa i Warszawy. Wasze NATO będzie robić w gacie i kupować pampersy – taką wizję roztoczył dalej Kołomojski.

Żartował (?) ze swojego wizerunku na Ukrainie i w świecie. – Gdy zakładam okulary i zaczynam patrzeć na siebie tak jak patrzy na mnie reszta świata, widzę się jako potwora, władcę marionetek, pana Zełenskiego, kogoś kto ma apokaliptyczne plany – powiedział Kołomojski. – Mogę to zacząć urzeczywistniać – dodał tajemniczo.

Oprac. MaH, nytimes.com, themoscowtimes.com

fot. youtube.com/spravedlive, CC BY 3.0

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: