NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Morderstwo Grace Millane oskarżone o „walkę o umieszczenie ciała w walizce”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Oskarżony przez sąd mężczyzna oskarżony o zamordowanie brytyjskiego turysty powiedział policji, że miał problemy z umieszczeniem jej ciała w walizce.

 

Grace Millane, 22 lata, z Essex, która zaginęła w Nowej ZelandiiPrawa autorskie do zdjęćREX / SHUTTERSTOCKPodpispod zdjęciem Absolwentka University of Lincoln, Grace Millane, zmarła w noc przed swoimi 22 urodzinami

Grace Millane podróżowała po Nowej Zelandii, kiedy zmarła w noc przed swoimi 22. urodzinami.

Oskarżony twierdził, że spanikował po tym, jak nie oddychała, i włożył jej ciało do walizki, którą pochował w płytkim grobie w lesie niedaleko Auckland.

Zaprzecza zamordowaniu pani Millane, która pochodziła z Wickford w Essex.

Prokuratorzy poinformowali Sąd Najwyższy w Auckland, 27-letniego pozwanego, którego nie można wymienić z powodów prawnych, udusili panią Millane 1 grudnia 2018 r. Po dacie Tindera.

Ale jego zespół obrony twierdzi, że śmierć była wypadkiem podczas seksu bez zgody.

Podpis w mediachSądowi została przedstawiona telewizja przemysłowa podejrzanego wyprowadzającego walizkę ze swojego hotelu

W wywiadzie policyjnym przeprowadzonym dla ławy przysięgłych oskarżony powiedział, że para uprawia ostry seks, który, jak twierdził, został zainicjowany przez panią Millane.

Mężczyzna powiedział policji, że wziął prysznic i zasnął, zanim obudził się następnego dnia, by znaleźć panią Millane z „krwią płynącą z jej nosa”.

„Byłem bardzo przestraszony i zawołałem ją i próbowałem ją poruszyć, aby sprawdzić, czy nie śpi” – powiedział.

Po odkryciu, że nie oddycha, oskarżony powiedział, że „spanikował” i wyszedł, aby kupić walizkę i środki czyszczące, zanim spróbował ukryć swoje ciało.

„Pamiętam, jak włożyłem Grace do walizki. Byłem w szoku, nie mogłem jej włożyć, to nie wydawało się właściwe, nie wydawało się właściwe” – powiedział.

Grace Millane została znaleziona pochowana w pasmach Waitakere, niedaleko AucklandPrawa autorskie do zdjęćTVNZ
Podpis podzdjęciem Grace Millane została znaleziona pochowana w pasmach Waitakere, niedaleko Auckland

Oskarżony powiedział, że zostawił panią Millane „na pół z walizki” w swoim pokoju hotelowym w Auckland, kiedy poszedł kupić wybielacz, a potem znowu, kiedy poszedł na randkę z Tinder.

Powiedział: „Potem wsadziłem ją do torby i powiedziałem„ przepraszam, przepraszam ”, a potem zszedłem na dół i zabrałem tragarza (wózek) i położyłem na nim walizkę z kolejną walizkę, a ja zabrałem ją na dół i włożyłem do wypożyczonego samochodu. ”

Mężczyzna powiedział funkcjonariuszom, że wyszedł wcześnie 3 grudnia i zakopał walizkę w płytkim grobie w lesie poza miastem.

Twierdził, że próbował odebrać sobie życie poprzez przedawkowanie po odkryciu ciała pani Millane i ponownie, gdy ją pochował.

„Byłem w szoku, nie wiedziałem, co robić” – powiedział.

W swoim pierwszym wywiadzie policyjnym oskarżony powiedział, że para piła napoje, a następnie poszła do domu osobno po randce w Tinder.

Zapytany przez drugiego prawnika w drugim wywiadzie, dlaczego zmienia swoją historię, powiedział, że chce, aby rodzina pani Millane została zamknięta i wiedziała, że „nie było to zamierzone”.

Po wywiadzie został aresztowany i zabrał oficerów do ciała pani Millane.

Proces trwa.

zrodlo:bbc.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: