NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Łukaszenka znów zaniepokojony sytuacją na granicy z Rosją,chce zmian w umowie o ochronie granic Państwa Związkowego

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

 zainicjuje zmiany w obowiązującym od 1995 roku traktacie o wspólnej ochronie granic z Rosją. Takie zadanie postawił  Aleksander  14 listopada, przyjmując raport od przewodniczącego Państwowego Komitetu Granicznego Anatolija Lappo i sekretarza Rady Bezpieczeństwa Stanisława Zasia, dotyczący współpracy Rosji i Białorusi w kwestiach granicznych.

Białoruś i Rosja podpisały  w sprawie wspólnych wysiłków na rzecz ochrony zewnętrznej granicy Państwa Związkowego w 1995 r. Dokument był automatycznie odnawiany co 5 lat, a jego ważność wygasa w listopadzie 2019 r.

Jak informuje agencja BelTA, konieczność przedłużenia umowy stała się okazją do przeanalizowania współpracy między agencjami granicznymi Białorusi i Rosji. Wcześniej Aleksander Łukaszenka polecił przepracować ten temat z rosyjskimi partnerami.

 powiedział dziennikarzom po spotkaniu, że Białoruś nie zamierza wycofywać się z umowy, zaś konieczność przeglądu starej umowy tłumaczył zmianą sytuacji geopolitycznej.

„Szereg zapisów tej umowy oczywiście straciło na aktualności. Minęło dużo czasu, sytuacja się zmieniła. Szereg postanowień umowy wdrażanych przez dwie strony przynosi realne korzyści, ale ogólnie rzecz biorąc, umowa wymaga jednak aktualizacji i wzmocnienia”- powiedział Zaś.

Szef Rady Bezpieczeństwa wyjaśnił, że niepokój prezydenta budzi sytuacja, która rozwija się na wspólnych granicach i wymaga bardziej skoordynowanych działań odpowiednich służb i obu krajów.

„My jesteśmy na to gotowi” powiedział Zaś.

Podczas dyskusji nad umową Łukaszenka podkreślił, że „Białoruś w 100% wypełnia swoje zobowiązania”.

oprac.ba

zrodlo:kresy24.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: